Znasilnenie

zuju

dakujem mia, mam úpsychologa, ked som toto pisala sla som prave od neho ale nedokazem to vyslovit ani pred sebou, ani ked vysiel ten clanok v Markize

mia

Bola som znasilnena,ked som mala 17.Nemala som to komu povedat,nasi by ma obvinili,ze to bola moja chyba/pochadzam z dediny a nasi mali primitivne nazory,co sa tykalo sexu,to bolo tabu v nasej rodine,ked sa v telke len bozkavali,uz nam prepinali kanale/.V den mojich 18 som mala prvy sex,chcela som to prekonat.Hned som otehotnela.Viete si predstavit,ako mi bolo.Vydala som sa.Musela som sa,lebo ma rodicia posielali na interupciu.Chcela som zachranit cloviecika,ktoreho som lubila najviac na svete.Do dnes to nelutujem,aj ked manzelstvo stalo za nic.Milovanie z povinnosti a tak.Do dnes som poznacena,sex pre mna malo znamena.Ako keby bolo pre mna skor trapenim a strachom,co zas bude.Este som mala nejake zazitky,ktore tu nebudem rozoberat.Ono to suvisi s takou velkou neskusenostou,neinformovanostou.Preto ti odporucam psychologa,lebo viem,ze aj mne by bol mozno pomohol,ale vies,to bola ina doba a bolo strasne tazke,ked som sa nemala nikdy komu zdoverit.Vela stastia ti prajem,urcite to zvladnes,lebo ti vsetci drzime palce!

katarinna

ženy sú silné, určite to prekonáš ale s pomocou psychológa by to išlo ľahšie. Držím palce a želám v živote už len to dobré.

kitti

Musis sa s tym zdoverit tvojmu priatelovi. Ak ta ma rad,tak ti velmy pomoze jeho laska.Aspon bude vediet,ze preco si niekedy taka. A hlavne tebe bude lepsie.
Je to najhorsia vec,ktora moze zenu zastihnut

zuju

v dnesnom casopise Markiza mi vysiel clanok svedectvo viackrat znasilnenej zeny. Je mi hrozne, neviem co mam robit.hoci to uz bolo davno

mary33

ja som bola znasilnena asi tak pred 3 mesiacmi a nato som zostala zit s priatelom v zahranici aj mne to bolo dost neprijemne a on si to vsimol a myslel si ze mam ineho ale potom som mu to povedala a on mi pomaha nato nemysliet ak si nechas poradit tak mu to povec je to lepsie prenho ale aj pre teba

rose

a mala by si to povedat aj priatelovi ved musi badat ze niesi vo svojej kozi s moze si mysliet ze on je nejak na vine.urxite to pocchopi ak ta lubi a bude ti urxite s tym teiz pomahat ale suhlasim ze treba vyhladat aj psychologa