Farbene vlasy

Príspevok v téme: Farbene vlasy
kika

Ahojte! Zafarbila som si vlasy na tmavohnedo, ale chytilo mi to velmi tmavo az cierno... je to len sampon na 24 umyti, ale chcela by som vymyvanie nejak urychlit . Nepoznate nieco co urychli vymyvanie farby? Nechcem si 20 krat po sebe umyt vlasy... nepomoze nieco ako ocot, citron... mate nejake skusenosti?

eny

To ci sa ti to vymyje zalezi od druhu a kvality tvojich vlasov.mne sa to tiez stalo...mala som to na hlave rok a vobec to nebledlo...musis si pockat do leta.slnko ti to trochu vytiahne.najucinnejsie je slnko ked si pri mori .tam je silne a malo by ti to zmyznud,ale ak nepojdes v lete k moru tak musis cakat kym ti do odrastie,ale nieco co ti urychli vymyvanie skutocne neexistuje.som totiz kadernicka a mam s tym svoje skusenosti..papa

igris

parkrat si to umi a vybledne ti to , mne tiez chytala tmavohneda skoro na cierno a po dvoch troch umytiach to vybledlo :)

samotqa

Ocot sa aspon co ja viem pouziva ako ustalovac farieb (napr pri farbeni textilu) a na vlasy sa pouziva pre zvysenie lesku takze v tomto ti asi nepomoze. a citron? tak to neviem. asi budes musiet byt trpezliva....