KVASINKY chodte PREC!!!!!!

Príspevok v téme: KVASINKY chodte PREC!!!!!!
mrkva

cawtw baby...no ako som si vsimla tak s tym ma problem vela...mna si to naslo dako v poslednej dobe bola som chora dlhu dobu a uzivala som niekolko krat po sebe antibiotika dlhodobo...no a vzdy po nich sa to objavilo....bola som s tym aj u doktora tenn mi dal cipky a mast fungicidin..pompohlo to ale zase sa to vracia....vzdy po nejakych liekoch....neviete mi daco poradit co by som si mohla na to kupit v lekarni? pripadne nejake bylinky alebo daco take...?? prosim poradte...dakujem ...kto to zazil asi viete ake je to neprijemne...

meili

Odporucam probiotika Swiss Lactobacily 5. Tiez som mala velke problemy s kvasinkami, no odkedy beriem toto, tak nic.

rafaella

bolest pri sexe, akoby ranky na pyskoch a pri dotyku tiez bolest, to je asi ta choroba, vsak?mam to prvy raz a na dovolenke.uzivam Hexal, ale uz sa mi minul, co je na to dobre este?kupanie v mori nevadi?a po kramoch, vravite, ze to prejde?a ozaj, zda sa mi ze je to uz lepsie, ale ako viem, ze som uz vyliecena??prosim,poradte! dakkujem!!!

inusa

EDUINA!!!!!!!!!!!! alebo hocikto kto ma s tym skusenosti

mna hlavne zaujima ze ked si mala streptokoka a vyberali ti tie mandle a uzivala si ATB rok...tak ci si sa aj vyliecila...lebo ja som na tom tak isto 7 mesiacov a vybratie mandli nepomohlo...stale mam vyskoke ASLO a beriem ATB a vselico ine na posilenie imunity donedavna to bolo spolu 11 tabliet denne ...mam len 18 rokov ide ma z toho porazit prosim pomoooc!!!!!! chcem zit ako normalna baba =o(

kac

Ahojte, aj ja som mala tieto problemy, ale moj gynekolog mi predpisal Tantum Rosa alebo Tantum Rosalgin
/zmenil sa vyrobca/...sklada sa to z dvoch casti z irigator a vreciek s vaginalnym roztokom..ako som si zacala robit vyplachy, neviem co su to kvasinky, dokonca to pomaha liecit aj zapaly.. a myslim,ze je to urcite lepsie ako sa napchavat antibiotikami..dufam, ze to pomoze aj vam, ktore mate s tymito vecami problemy.

pilka

mikozou trpim uz dlhe roky a niekdy mam taky pocit ze to mam stale.Treba vylucit sladkosti,syry a potraviny co obsahuju drozdie.Tabletky ktore sa jedia Bifidus act si kludne daj do posvy(po menstruacii,taka mala asi 5 dnova kura).Je dobre si urobit sedavy kupel vo vyvare dubovej kory.Mikoza moze pretrvavat ak trpis napr psoriazou alebo inou koznou chorobou.prijemne liecenie!!!

mashka

ahoj,mrkva.uplne ta chapem,mna to prenasleduje uz 4roky, mam to casto. velmi pomaha aj harmancekovy caj, navlhci nim tampon a potieraj si to niekolko krat denne. taktiez uplne vyluc sladkosti,ked to mas.dufam,ze ti to pomoze.pa

dark

ja to mam tiež a už 4 dni meskaju krami som citala že tie kvasinky sposobuju poruchy menštrácie...mám strach co ak som tehotna s priatelom smemaoli sex ale s dvoma kondommi pls pooomoc

...

ahoj biomin 3 nepomoze v pripade vagin.kanididozy, kedze je to oralny liek a lactobacily zostavaju kolonizuju takto len crevo, tie lactobacily treba dodavat lokalne do posvy v pripade opak.zapalov, po prelieceni u gynek.chod do lekarne , myslim ze treaz je nejaky novsi pripravok gynoflor alebo tak nejak, proste co obdsahuje lactobacili do posvy