priatel mi stale hovori aby som cvicila

Príspevok v téme: priatel mi stale hovori aby som cvicila
panda1

zdravim, neviem ci som tuto temu mala dat sem, ale neviem co si o tom mam mysliet. Mam 175cm a okolo 65kg, co neni nadvaha, nemam super postavu, ale neni to najhorsie. A on mi hovori ze sa o seba nestaram, ked nechodim cvicit, ze sa treba stale zdokonalovat. Mam teraz skuskove, nervy v kybli a on mi robi nervy este s tymto. Inokedy si aj chodim zacvicit tak 2x do tyzdna, podla nalady. Mam potom taky pocit ze sa mu ani nepacim a ked som mu toto povedala, mi na to povedal, ze zasa som prekrutila jeho slova, ze sa mu pacim, ale cvicenie je dolezite. Dost ma to trapi, lebo mi o tom casto hovori.

panda1

rozumiem ti: je fain ze ty vies co mu mas povedat v tej chvili, ja niekedy ked mi daco trepne neviem co mu mam povedat, lebo som z toho chvilu mimo. ja som este taka kludna osoba, mna hocico nerozhadze, ale sa mi zda ze pri nom sa stavam nervakom. Asi viete aky je to pocit ked vas muz je nervozny a znervoznuje ludi okolo, tak to mi robieva, i ked mu to ani nedojde a potom sa divi ze som rozculena

rozumiem ti

panda: mne obcas hodi ten moj o hlavu, ze som hystericka. tak sa len usmejem a poviem mu, ze ho kludne poslem na mesiac za mojou sestrou, alebo tetou, aby videl, co znamena vobec pojem byt hystericka.:) a ze budem mat aspon tyzden dovolenku.. :) to uz sa mu az tak nepozdava.:)

p.s.: pozna moju tetu a vie, aka dokaze byt. tyzden s nou je prenho horsia predstava ako mesiac v pekle.:)

panda1

rozumiem ti: ono sa uz viac krat stalo ze som mu povedala co mi vadi a on na mna pozeral ako puk, ze on to nevedel. Len mna trapi to ze ked mu to poviem raz aby sa uz snazil tu chybu nespravit a pride prva "prilezitost" a to nieco povie co by nemusel. a jeho tiez oblubena veta v poslednej dobe ze sa hned urazam, co nie je ani tak pravda, len sa s nim nemam uz chut bavit potom.

zuzkas

rozumiem ti
moja dcéra je úplny opak mňa.ona ho ťahá na korčule,plávať,hrá hádzanú a je v tom dosť dobrá,chodí na súťaže v behu.takže nebojím sa,že by držala nejaké diety...a ako si vravela sama si rozumiem čo je pre mňa dobré a viem,že jeho by som stratiť nechcela.je nám dobre ako rodine,veľa mi pomohol,môžem sa na neho vždy spolahnúť,je perfektný otec a aj manžel,len každý má nejaké chyby a on má práve túto:-)

rozumiem ti

panda: myslim, ze to dopadne tak, ze mu to ani nedochadzalo, ako velmi zle to na teba posobi. hlavne klud, priama rec a bude to dobre.

panda1

dnes s nim budem, poviem mu ako to citim a vnimam, jednoducho mi neni dobre ked sa tak sprava a pochopila som ze chlapovi to musi zena povedat na rovinu inak im to vobec nezapne. Neboj ja sa s nim nikdy nerozpravam ako s debilom. Mi volal ze vecer ma odvezie domov potom.
Ked ono my sme uz boli rozideny lenze ja som vzdy spravila prvy krok k udobreniu, co viem ze bola asi chyba, tym padom on vie ze ja sa vratim

rozumiem ti

panda: porozpravajte sa, v klude. co chcete, ako si to predstavujete. co vas trapi, ako sa navzajom vnimate. a mozno pridete na to, ze vlastne uz nic spolocne nemate. alebo pridete na to, kde ste porobili chyby a budete sa ich snazit napravit, obaja. vela stastia a nech to dobre dopadne.

p.s.: nehovor s nim ako s hlupakom. to nic dobre neprinesie.