Milujem ich oboch

Príspevok v téme: Milujem ich oboch
Nicky277

Som absolutne zúfala. A moje svedomie mi nedá spávať. Viem však že si to zaslúžim.Milujem svojho priatela. Sme spolu už tak dlho. On planuje buducnost, chce si somnou zalozit rodinu. Ja by som tiez chcela, ale... Je tu ešte moj kolega.Vie že mám vztah a nezalezi mu na tom. Tvrdi ze je dovod prečo som snim v tej chvily a na nicom inom mu nezalezi. Milujem jedneho aj druheho, nechcem ich stratit. Moj priatel nic netuši. Nevie o tom ako sa mi stale rozbucha srdce ked vidim svojho kolegu, ci ked mi napise mail. Keby boli jeden celok tak by to bol jeden idealny muz. Obaja su ale uzastny, dobry, a miluju ma. A ja som ten najhorší človek aky kedy bol pretože im ublizujem obom. Aj ked jeden o tom nevie a ten druhy tvrdi ze mu na tom nezalezi- aj ked vidim v jeho pohlade trapenie ked poviem: Nemozem byt stebou pretože vtedy budem snim. ... Neviem co robit. Nemozem nechat ani jedneho ved by mi puklo srdce. :(((

soffa

ty si svojim sposobom egoista.si predstav,ze by ti to urobil,tvoj priatel...podla mna je to len take pobluznenie,ozivit svoj ako si to nazvala"dlhy"vztah s priatelom....co sa tyka tvojho napadnika,jemu na tebe nezalezi,ako sama pises,tak nie je o com...vyber si jedneho ,ja si myslim ze tvoj priatel si take nieco nezasluzi,aby si ho vodila za nos.maj aspon trochu slusnosti,ak ho este lubis

zuzka nr

pozor na vec,chces vsetko,aby si nedopadla tak,ze nebudes mat nic.suhlasim s ronym,uprac si v hlave svoj vztah k nim obom a v tomto pripade musis jedneho stratit.na dvoch stolickach sa sediet neda.

rony26

"sme spolu uz tak dlho"...takze je to jasne, vas vztah ovladol isty druh stereotypu a v tom ti do zivota vstupil niekto iny a srdce sa rozbuchalo nanovo...milujes ich oboch???...podla mna bud milujes svojho priatela a to co zazivas s tym druhym je len docasne poblaznenie alebo milujes toho druheho a s priatelom si uz len z nejakej "zotrvacnosti", pretoze mu nechces ublizit...jednoznacne to nemozes tahat s oboma, to sa neda, musis si vybrat...ale nech si uz vyberies kohokolvek stale budes mysliet aj na toho druheho a toho sa bojis, preto si nevies a hlavne nechces vybrat, lebo co ak vyberies zle?