co vam pomohlo zvacsit prsia?

....

nikoletka012 : a naozaj nič okrem plastiky nepomáha .. ja som skusala tabletky prsia extra a jedine čo sa stalo bolo to že sa mi brutálne výhádzala tvar a bolo mi na zvracanie :( a HAK mi tiež nepomohli len trosku sa mi zvacsili, ale to asi bolo skor tým že som 2 kg pribrala

....

:) no ja osobne si nechcem dat, alebo skor nemam nato odvahu a ani peniaze kedze ma este živia rodičia :).... kolko vlastne stoja?

silviklh

ahoj .... no tak zalezi,aky typ si das a tak....co sme tu my baby tu na fore,co maju robene,nevidno to an ina jednej.neuhadla by sim,ze ma silikony :-)) ludia maju k tomu dake predsudky,asi kvoli pamele anderson,tak to je uz moc...aj cifrova,to je moc...alen aozaj to nevidno :-) a ver,ze keby si o das aj bez dovolenka svojho priatela,potom by bol velm irad :)

....

a nevyzera to divne ked mate tu plastiku?, lebo na nete co som pozerala vela fotiek tak ked sa zenska vyzliekla tak to vyzeralo riadne neprirodzene :/ a chlap mi povedal ze keby si to dam tak sa ma viac nedotkne, nemali vasi partneri s tým problem?

silviklh

ja idem tiež v juni :-)

hadam neveris,ze sa ti zvacsia z tabletiek..alebo dokonca z antikoncepcie...??
z antiky sa ti mozn otrochu,aj to sa ti len naplnia vodou a aj tak,nebude to ono a bude to le ndocasne..a ja osobne nepoznam nikoho,komu by sa trosililinku zvacsli z tej antiky..vsak an imne sa :-)...
judinyova ma tiez plastiku,a nie z tabletiek....