nerv na spodnom viecku oka

Príspevok v téme: nerv na spodnom viecku oka
izabel

mam taky problem uz asi 7 dni mi na pravom oku na spodnom viecku sklbe nerv sice to nie je velmi vidiet ale je to dost neprijemne lebo to citim teda niekedy je to aj trosicku vidiet neviete mi poradit z coho by to mohlo byt alebo cim by sa to dalo odstranit a niekedy citim ze mi to troska prechadza okolo lica nie som ani nervozna ani nic len troska citim v pravej polovici hlavy ako by som ju mala citlivejsiu tak by som poprosila o radu ak by niekto vedel velmi pekne dakujem

suhaj

Skoda, mal byt sumivy :( Cena lieku nerozhoduje, ide o zluceninu, ktora sa v nom nachadza. Nenapisala si ani kolko miligramove su to tabletky, ci 100mg, 250mg, 50mg... Teraz, ked ho mas deficit, by Tvoja denna davka mohla byt aj 500mg. A potom, po ustupeni sklbania viecka, to pokojne vysad a v stresovych a zatazovych situaciach si horcik davaj ako prevenciu. Spominany B vitamin kupis za par korun vo forme B-vitamin forte. Napis, ako Ti to pomohlo :)

izabel

no ten bio horcik stoji okolo 500 sk kupila som to v lekarni a take podobne mam aj bio chrom na chudnutie tie su za 850 sk nie je ale sumivy

suhaj

Izabel, aky je to ten Bio Horcik? Ja ho nepoznam. Je sumivy? Tak ako som Ti 1x radil? To je dolezite, lebo v tych sumivych tabletkach je tzv. horcik magnesium oxid, ktory sa lepsie a rychlejsie vstrebava. Nie su to obycajne tablety to co mas Ty? A hlavne trpezlivost, malo by Ti to ustupit najneskor po 2-3 dnoch v zavislosti od toho, aky mas deficit horcika. A ten B-vitamin si neuzila?

izabell

tak uz osm si kupila bio horcik dufam ze mi to pomoze a nebudem mrkat tak vdaka za radu snad to pomoze to masirovanie nepomohlo co tu niektory pisali ked som si to pomasirovala zacalo to viacej a bolo to este neznesitelnejsie ale tak vyskusala som vdaka