Druha sanca, ked chlap podvedie?

Príspevok v téme: Druha sanca, ked chlap podvedie?
terinkkka

s tym ze vas chlap raz podiedol a mrzelo ho to a slubil ze uz to neurobi ,,,, aku s tym mate skusnost? urobil to aj duhykrat alebo sa spametal a uz taketo veci nerobil? napiste ako to bolo u vas v takomto pripade ,,, ci pri tomto stale plati : podviedol raz podvedie aj druhykrat? ,,, sme spolu rok aj njeco a stalo sa mu to prvykrat ,,, dala som mu sancu , ale chcem vediet ake s tym mate skusenosti vy ,,,

rozumiem ti

ema: pozri, da sa to chapat, svoje rozhodnutie nemusis pred nikym obhajovat. je tvoje, sama musis vediet, co je pre teba najlepsie, s cim sa vies zmierit a s cim nie.

ja hovorim, ak sa rozhodne odist, nech ide, nikto ho tu drzat nebude. ale nech necaka, ze ked mu jeho predstavy nevyjdu, urobi si zo mna/nas prestupnu stanicu, kym mu to bude vyhovovat, alebo kym sa nic lepsie nenajde. a neverim na nehody. clovek predsa nikdy nerobi nic, co sam nechce. hlavne v takejto oblasti.

Ema1234

Nuž, ak tu mám len ja takú skúsenosť, ťažko to pochopíte. V prvom rade si uvedomte, že nevery sa stávajú v rôznych situáciách. Je iné, ak sa nevery dopúšťa partner len tak z dlhej chvíle, ak mu k tomu stačí pohárik alebo hocijaký povoľný objekt. Iné je, ak sa to stane niekomu, kto k tomu sklony nemá a dlho váha a rozhoduje, ako ďalej. Navyše je všeobecne známe, že ošiaľ zaľúbenia zvykne po čase vyprchať a keď sa ružové okuliare zložia, často sa veci oľutujú. Rozhodujte sa v takejto situácii.
Šancu som dala, pretože som nechcela neskôr ľutovať, že som sa rozhodovala zbrklo a že som ho sama vyhnala k tej druhej. Chvíľu sa zdalo, že sa všetko vráti do starých koľají a verte mi, že som bola rada a nemala som žiadny pocit zrady. Neskôr svoje rozhodnutie zostať doma zmenil, ale to už bolo o niečom inom. Vtedy som už nemala chuť dávať ďalšiu šancu.

jajka001_

nie, zle si ma rozumela. ja nevravim, co by bolo, lebo to neviem. preto som bola zvedava, ci si ty v takej situacii bola, ked tak vravis.
keby k tomu doslo, zvazila by som okolnosti, a moznosti do buducna. moja mamu sancu dala a nebolo to dobre. ked je vztah uz naruseny, nie je dobre v tom nasilu pokracovat. museli by chciet obaja, naozaj chciet, a lubit sa. aj tak by to nemuselo fungovat lebo pocit zrady ti brani zit v tom vztahu plnohodnotne. stratena dovera sa ziskava tazko. pocity ze to spravi zas, ziarlivostne sceny, a na to sa maju deti divat...to nie. ak lubi inu, nech si za nou ide, ja ho prosit nebudem.

rozumiem ti

ema: budes sa cudovat, ale prave pre rodinu, deti a hlavne klud a pokoj by som takeho poslala do prdele. necakam, ze tomu zo svojho pohladu budes rozumiet.

Ema1234

Z toho, čo si napísala som vyrozumela, že ty si šancu nedala. Rodina, deti, to všetko malo menšiu váhu, ako pocit zrady?

jajka001_

ak nejde o promiskuitu, ide o zamilovanost...a to je to o to tazsie
keby islo o "nehodu" jedine vtedy by sa to dalo, aj ked to tiez tazko, bolestivo, a dlho by to trvalo kym to preboli
ano, filozofujem na zaklade vlastnych skusenosti :) len som bola zvedava ci nepatris k tym, mladym babam , co vsetko vedia, hoci nic nezazili

Ema1234

V živote to nebýva čierno-biele. Zamilovať sa dá v každom veku, hocikedy. A keď nejde o promiskuitu, vtedy sú rozhodnutia ťažké na obidvoch stranách.