prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
peeeeetra

dobry den
moj problem je ze mam pod uchom hrcu,ja to na oboch stranach , na lavej vacsia.. nie je to tam stale , casto vypluvam hlieny.. ked napr vyplujem hlieny tak sa ta hrca podstatne zmensi.. boli to len obcas na dotyk.. neviete co to je?
mala som v hrdle streptokoka potom neskor nejak iny bacil neviem ako sa volal ale lekarka povedala ze ho netreba liecit ze to sam zmizne..
dakuejm za odpoved

macko210305

Dobry den prosim Vas vie my niekto poradit co a jak pri nahmych stupajucich a hned vzapeti klesajucich tel.teplotach napr.tyka sa t omojho 5rocneho syna ma teplotu 39C a o 20min.bez toho aby som sa mu ju snazila znizit ma uy lem 37C nechapem to CRP a vyteri ma ok takze uy neviem co s nim dakujme a ak by ste vedeli kde sa o takychto veciach dozviem viac dajte mi vediet prosim

maciocicka

Podla Tradicnej cinskej mediviny je to patogenne vlhko a hlieny v drahach. poukazuje na to aj fakt, ze ked hlieny a sliny vypluvas, tak sa Ti ulavuje. Ine ziadne priznaky nemas?
www.tcmclinic.sk

peeeeetra

keby to bola rakovina tak by ta hrckaasi bola stale, že? aleja to mam tak ze ked vyplujem hlien tak nie je potom neskor zase je a je to na oboch stranach.. tak len dufam ze nic vazne

lollla

rakovina určite nie, kamaratka to mala a sla hned k doktorovi...neviem uz presne co to bolo ale viem ze jej nasadil lieky a bolo po probleme...hrcka zmyzla