prosiiiiim pomozte co mam robit???

chlapp

Hmm, bola by to krasna uloha, dostavat to z teba von. Pohral by som sa. Tiez si myslim, ze by si nemala stresovat. Dufam, ze bola ta mrkva dokonale umyta, kedze asi pochadza z hnojenej zeme... Myslim ze mas na to celu noc, aby si sa opatrne zabavala so svojou muslickou a skusala to vytiahnut von. Mozno by som na tvojom mieste OPATRNE pouzil 2 ciste kovove kavove lyzicky alebo nieco podobne. Alebo cosi ako pinzetu, alebo hackovaciu ihlu, ale este raz JEMNE A OPATRNE. Teda ak sa chces skusit vyhnut pohotovosti. Drzim palec.

vrzek

to je jedno: keby mala chalana tak si tam asi nepcha mrkvu vsak?
vyber si ju sama, to musi ist
... hehe a je mi smiesno ked si predstavim ze teraz sedis za pocitacom, pises a mas tam mrkvu hehe

to je jedno

Monica, ak máš priateľa, popros ho aby ti to vybral sám, alebo sa pokús sama, veď to nemože byť až tak hlboko aby si to nemohla vybrať... možno to bude dlhšie trvať ale určite sa ti to podarí. Ja by som asi radšej umrela ako ísť s týmto na pohotovosť...

alti

123456,
milo si tuto divnu situaciu odlahcila. Aspon pre nas nezucastnenych.
Monica,
skus si cupnut medzi rozkrocene nohy, s prudkym vydychom zatlac do posvy, opakovane. Ak nic nevyriesis, chod na pohotovost - vo vacsom meste do nemocnice na odd. gynekologie. Ak to nie je mozne, tak zajtra bezpodmienecne. Inak, napis, ak si si z nas vystrelila.

baabika

no monca.. cupni si a tlac ako keby si rodila- teda dajme tomu bola na velkej potrebe.. potom by to malo ist.. ak nie, tak ti neostava nic ine iba ist ku lekarovi..

123456

ked uz onanujes so zeleninou, tak pouzi aj kondom (minimalne kvoli hygiene :D aj kvoli takemu pripadu so sa ti stal, aj ked sa mi tomu nechce verit :D :D :D) noooooooooooooo a co keby si nebodaj o 9 mesiacov porodila 3 kila babykarotiek??? :D :D :D sory :D :D :D