Body wrap a jeho účinnosť na faldíky

san tropez

Ahoj japotrebujem tiež schudnút ale cvičit sa priznávam som lenivá tak hladám pohodlnériešenie a pomoc ale peniaze na vyhodenie zas nemám...Preto sa pítam či si objednat ten krém aleboto budú vyhodené peniaze, Viem že zázraky sa nedejú ale ked mi to naštartuje sebaistotu a dodá silu niečo dalej urbit pre moje zdravie a chudnút už to budem mat vyhraté.
Prosím poradte..

ditiana888

ja som ho vyskusala, ako aj vela inych ludi v mojom okoli a funguje. skutocne "stiahne" obvod urcitej partie tela o niekolko cm!! tiez celulitidu vyrovnava. sama si ho davam na telo, ked potrebujem rychly ubytok. urcite odporucam!!

Lele18

Ľudia,ten krém BODY WRAP naozaj funguje!
Bol to pre mňa zázrak keď som si to vyskúšala a aj moja mama :)
Obe sme išli dole minimálne o 2 cm pri každom použití! Tak par krát sme si to dávali a zasa sme išli dole o pár cm, a aj nám spevnila koža.Treba dodržiavať pitný režim,málo sladkostí (len občas) a treba pár krát zopaknúť procedúry,aby to malo aj lepší efekt.
A hneď sa cítime o dosť lepšie.
Odporúčam :P

ditiana888

Krem body wrap som vyskusala na sebe a poviem vam, funguje! Ja som stratia v pase 3 cm, v bokoch 1,5 cm. Ine casti tela som nepotrebovala. A tieto vysledky som mala po hodine lezania!! Krem vraj funguje este do 24 hodin, ale ja som sa na druhy den nemerala.

ditiana888

Krem body wrap som vyskusala na sebe a poviem vam, funguje! Ja som stratia v pase 3 cm, v bokoch 1,5 cm. Ine casti tela som nepotrebovala. A tieto vysledky som mala po hodine lezania!! Krem vraj funguje este do 24 hodin, ale ja som sa na druhy den nemerala.

delphia

hm....
ako vsetko "zazracne" , aj toto treba brat s obrovskou rezervou. vyrobcovia roznych kremov a pristrojov predsa musia z niecoho zit. najlahsie sa zaraba na naivite. pritom staci len pouzit obyc. sedliacky rozum. jednoznacne bez spalovania (teda bez cvicenia a pohybu) a bez znizenia prisunu kalorii netreba cakat na chudnutie.

lost

Vsimnime si zase hra so slovickami:

"Krém preniká do tukových buniek a odstraňuje všetko nadbytočné, čím sa tukové bunky zmršťujú – zmenšujú svoj objem."

To je take extremne diskutabilne az scifi..
Nepisu ze sa spali tukova bunka, ze sa tukova bunka vypari, ale pisu i niecom neznamom v nej: "odstraňuje všetko nadbytočné" a to akoze co je?

Ta odpoved je chytra, avsak v skole na fyzike/chemii by som dostal rovno 5 aj s hviezdickou.

Takychto uz bolo veeela veeela, a stale ich bude vela, pokial bude niekto ochotny platit si za zazrak :) (ktory nie je len tak jednoducho zrealizovat)