Sprchujete sa každý deň?

Príspevok v téme: Sprchujete sa každý deň?
sprcha

Začala som študovať v Bratislave na VŠ a bývam na internáte. Spolubývajúce ma začali osočovať, vraj sa nesprchujem každý deň a preto naša izba smrdí. Vraj dnes sa každý normálny človek sprchuje minimálne raz za deň. Nemyslím si, že majú pravdu. Sprchujem sa dvakrát do týždňa a myslím si, že to úplne stačí. Ony sú síce v sprche každú chvíľu, zato ale na stole a posteliach majú bordel, všade zvyšky jedla, dokonca aj v skrini. Ak v izbe teda niečo smrdí, nie som to ja, ale tieto rozkladajúce sa zvyšky jedál. Kôš vynášam iba ja, lebo ony na to kašlú. Aký máte názor na to sprchovanie? Myslím, že 1 - 2 x do týždňa je prirodzená norma. Doma sme sa kúpavali (sprchu nemáme) raz za týždeň a zato sme vyrástli a boli zdraví. Ani moji rodičia sa nikdy nekúpali častejšie. Keď som to teraz spomenula mame, tak iba mávla rukou a povedala, že sa mám na to vykašľať,že sú to nejaké fajnové pipky a robia sa dôležité. Lenže ja s nimi musím byť každý deň a tie ich posmešky mi už začínajú liezť na nervy. Keby sa radšej učili, ale stále sedia pred zrkadlom, maľujú sa a zabávajú. Takto som si vysokoškolský život nepredstavovala.

Izabelka_MT

xdanielax fuuuuuj taký ušný maz, ja som niekde na nete čítala, že je dobrý si ho natreť na pery ked sa tam čosi tvorí ako horúčka alebo herpes bléé

eva123

Som si spomenula na tú zatuchnutú arómu, keď sa všetky babky v kostole postavia do radu na prijímanie :D poznáte to, nie? :P

xdanielax

tak mili moji, som si dnes na vas spomenula ked okolo mna dnes presiel vcelku normalne vyzerajuci starsi pan smrdiaci po stankach ...... FUUUUUUUUUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a co pisal lost s tymi kozenymi sedadlami a spotenymi ludmi v buse...ja som toto videla par krat vo vlaku - ked tam boli te stare kozene(kozenkove) sedadla. Take mega flaky potom! No .. a teraz ked je teplo, si vzdy predstavim, ako sa tie mega flaky vsiaknu do toho potahu. Dalsie FUJ!

a spinave usi su tiez lahodka, mimochodom. Tie sa tiez neodporucaju cistit velmi casto :DDD

ATIDE/ESMERA

inak aj ja si myslím, že je to každého vec, kedy sa kto ako a ako dlho sprchuje, to som sem napísala len pre také menšie info :D

ATIDE/ESMERA

tak ja sa sprchujem niekedy častejšie než 2X do týždňa :D a chrá som , ale včera mi bolo zle a dnes je mi lepšie, a keď tu neiktorí experti písali, že oni sa sprchujú aj chorí,t ak som si povedala, že rpečo to nevyskúšať, ale šla som domov zasa cez tri ulice :D tu v tej zime by som teraz taká nachladnutá nešla pod sprchu ani náhodou :D

alenka_maxova

:D ahahaha, tak ja si pamatam, ze ked sme boli malicki, povinne sme sa museli kupat len kazdu sobotu. Ale to sme boli naozaj male deti, ktorym bolo treba umyt vecer kolena od blata, piesku a nalepenej travy. Kdezto cim ide clovek viac do puberty, pachove zlazy sa idu zblaznit a od tohto veku vyssie si naozaj neviem predstavit, ako moze niekto existovat so sprchou 2 krat tyzdenne. Ako, urcite sa netreba mocit vo vode sto hodin, urcite netreba pouzivat na pokozku kila sprchacu, ale obycajna sprcha dvakrat denne pre dospeleho cloveka je predsa zaklad! A hlavne v lete! Pri 35 stupnoch sa umyt len dva razy tyzdenne? CO blaznite? Ved ten clovek musi byt slanyyyyyyy a nevonia to vobec pekne..

WENEEDLOVE

ježiš ved ja sa len holim každy druhy den a sprcha aj 4 krat denne . je čas zmenit seba neviem čo je natom pipkovske ked sa človek umyje .. panebože