Milie

Príspevok v téme: Milie
Lullu

má niekto skúsenosti s odstraňovaním bielych podkožných "vyrážok" - tzv. milie?
Mám ich v okolí oči od detstva, chodila som s tým ku kozmetičke, ktorá mi ich vypichovala ihlou a náledne vytláčala. Je to dosť "drastický spôsob",po ktorom som mala pobodanú tvár minimálne 5 dní. Existuje metóda, ktorá je účinnejšia a lepšia?
Vždy sa mi potom opätovne tie milie vytvorili (cca po roku).
Ďakujem

Vločka

pre Elu, jasné choď s tým ku kozmetičke veď práve na to sú tam, alebo si kúp v drogérii kozmetiku presne určenú na tvoj problém- teda na čierne bodky, je široky výber

ela

ja mam strašne vela uhrov su to tiež male bodky ale čierne.mam ich strašne vela na čele,na liciah,brade a hlavne na nose.neviete na koho sa mam stym obratiť?da sa stim ísť aj ku kozmetičke?existuje dačo na to?

lubo

robim s pletovou vyzivou a riesim tieto problemy. ja som sa behom 2 tyzdnov pekne zbavil akne,mal som zmiesanu plet ale upravil som si PH a teraz ju mam vyborne zhydratovanu a pevnu. ak mate seriozny zaujem riesit problemy s pletou ozvite sa mi na mail lubomarjov@yahoo.com

sdana

mojej dcére som tiež odstraňovala jednu v okolí nosa,predtým mala problémy hrubého čreva, takže niečo na tomto názore bude.ahojte

lubo

lullu. ak chces riesit problemy s oblastou okolo oci tak sa musis o tu cast starat. napis mi mail lubomarjov@yahoo.com

Lullu

no, ibaže ja ich mám dosť veľa ... nie 3-4 ani 10 ale fakt veľa...
a je to na navštevu kozmetičky aspoň na 6-krat a kym sa vytlači posledna, tak opäť sa objavuju maličké zárodky ďalších milii...

eli

mne to kozmeticka ukazala a robim si to sama. ihlu vysterilizujem (nad zapalovacom). staci jemne napichnut tu vrchnu kozu-vobec to neboli, hygienicky vytlacit a vydezinfikovat alkohol. pletovou vodou. a je po miliach...