Suche lakte

cica333

dakujem za nazory a pomoc skusim určite niečo z vašich rad:))ja mam celkovo velmi suchu pokožku,tak použivam take hydratačne mlieka ,a ta nechtikova ma zaklad vazelinu nieje to indulona:))je to nejaka madarska masť a je velmi dobra na ruky mi pomohla ked som mala popraskane,ale tieto lakte ma už dojali:(

blond1

cica333 ja si ho kupujem cez internet je tam lepšia cena ako v lekárni a dávajú k tomu teraz zdarma aj pumpičku na lepšiu aplikáciu - www.natura-house.sk. ale inak som ho videla aj v lekárňach Dr. Max. tak skús a daj vedieť ako ti to pomohlo.

AdamKrt

Inak, ja som mal na tvari suchu pokozku par cm pod ocami. Bola aj zhrubnuta i taka cervenkasta. Ako som si na nu zacal davat z Lidla telove mlieko CIEN 500mll - biele - s avokadovy olej + panthenol /obsahuje tusim tiez i dalsie oleje, ako kokosovy a neviem, ci aj mandlovy, alantoin,.../, tak sa mi to pekne upravilo :)

AdamKrt

cica333: neviem z coho je ta nechtikova mast. Ak je to trebar nechtikova indulona, tak ona moc mastna neni. Modra je mastnejsia.

Ak by som chcel nieco supermastne, tak cista lekarska vazelina. Pouziva sa napr. na popraskanu pokozku.

Napr. takato:
-odkaz odstránený-

Ano, aj ten mandlovy olej bude dobry. Ak by si ho mala problem zohnat, v Kauflande predavaju olej z hroznovych jadierok. Najdes ho medzi jedlymi olejmi, ale vseobecne sa pouziva aj v kozmetike, rychlo sa vstrebava. Je tiez perfektny, ako ten mandlovy.

blond1

dobre si urobila, že si si suchú šupinatú pokožku najprv odstránila pílingom, dôležité je nerobiť si to často! lebo pokožke uškodíš. po pílingu si skús lakte natrieť sladkým mandľovým olejom. Je to 100% čistý olej svojím zložením veľmi podobný zloženiu pokožky, takže pravidelným používaním bioaktívne látky v ňom obsiahnuté pokožku perfektne zhydratujú, vyhladia, zregenerujú,Môj manžel to teraz takto skúša a vytešuje sa ako sa mu to pekne upravuje.:-) A nemusíš sa báť pocitu mastnoty, je to jediný olej ktorý nezanecháva na pokožke mastný film a veľmi rýchlo sa vstrebáva,. Je fakt dobrý!