plastika malych pyskov

ivka2

a este taka otazka ako prist nato ze ci su velke alebo male???este chapem ze chlapi si to meraju...no zasnem ze uz aj zeny si to meraju...pokial ti to neprevysa cez plavky tak je to podla mna ok:))mat vase problemy...a podla mna operaciou by si to len poskodila..

mrkva

vysvetli mi prosim ta co sa ti na takom niecom paci...to aj na pohlad je to pre teba pritazlive?alebo preto ze sa to dobre lize alebo ako?vies tazko sa mi tomu da uverit ze sa to niekomu paci ked mi vlastny byvaly priatel povedal ze je to skarede a to ich nemam 20 cm a ani viac ako 5cm

love doctor

mrkva ty asi nevies ze muzom sa vo vseobecnosti pacia vacsie. vidis malo statistik citas. ok, pojdem do extremov ked chces to presne nameranie. Ked maju cez 20 cm tak su uz velke. asi 5 cm by som povedal akurat.

Adulka

no ja ich zase nemám prehnane veľké ale sú trosku väčšie, ale je to normálne, každá baba je niečím jedinečná a ja by som si určite nedávala žiadnu plastiku. v žiadnom pripade. ja som so sebou spokojná. no neviem aké ich máš ty, takže neviem posúdiť. .

klarika

prosim vas dievcata,ktore mate velke pysky,pomozte mi. zistila som,ze moje pysky z vnutornej strany su po nich biele bodocky,ako husia koža ked vam nabehne.neviem,ci je to normalne. a mam na nich aj hnede akoby znamienka.velmi malinke, asi zo 4-5.naozaj vyzeraju ako znamienka,ale neviem,ci to moze byt. prosim vas,je to normalne? hlavne ta "husia koža"?? mate to niektora??

love doctor

musis si ujasnit priority, vyhody a hlavne rizika.
a) nevies ci sa to chlapovi bude alebo nebude pacit (mne sa napriklad pacia vacsie)
b) oplati sa ti riskovat komplikacie spojene s operaciou? ( zapaly a tak dalej...)

mrkva

no ved jasne adulka ze ked chalan lubi tak by to nemal riesit ale nie je podla teba jednoduchsie sa toho proste zbavit a uz nikdy to neriesit a urcite by sa to pacilo viacej tomu chalanovi.

Adulka

aj ja ich mám väčšie a niekedy som sa hanbila, no dnes už viem,že sa nemám za čo. KED ta ma chalan rád, tak sa mu to určite bude páčiť, majú to hociktore baby.