interupcia Presov

lioness_01

leticia - no asi tak nejak, len ja by som tie ženy nezarezávala :))) a tiež nechápem potrat, ak by dieťa malo byť choré

leticia

tak tak 1 z 10 znasilnena, kazda jedna ide na potrat zato, ze je na dieta skoro , alebo uz maju 3 a 4-te je uz vela. hanba vam, chapem potrat, ked je zena znasilnena, alebo by bolo chore, ale toto nie, zarezat vas malo a obhajoba ziadna nepomoze.

lioness_01

miláčik - a ja nesúdim ak si si nevšimla. to ty tu súdiš mňa :))) ja nikoho nesúdim, ja len prezentujem môj názor a môj názor je ten, že si myslím, že ak niekto skutočne má dôvody prečo nemať dieťa - tak nech urobí všetko preto aby to dieťa nemal !

lioness_01

sex nie je jazda na bicykli :D :D

9 z 10 žien, ktoré podstúpili interrupciu sa nedostatočne chránili pri sexe :)))

o tých decákoch sa s tebou skutočne nebudem baviť, ja som nikde nenapísala že tie deti sú šťastné a ľúbené ale ty si poplietla hrušky s jablkami

takto tak

to je ako ked omylom padnes z bicykla, bicyklujes, neplanujes padnut,ael moze sa zadarit, milionkrat bicyklujes a nic a zdazu sa ti to po 30rokoch podari. Nechapem, preco sudis? Myslis, ze mas na to pravo?

ty navstevujes detsky domov? ked vies, ze su vsetky stastne, LUBENE, maju dostatok pozronosti atd?

lioness_01

a ja nie som moralistka - mňa len moji zoodpovední rodičia vychovali k zodpovednosti za svoje činy ! a to by mal mať v sebe každý - niesť zodpovednosť za svoje činy. ak chcem sexovať - sexujem - ale ZODPOVEDNE ! a tým netvrdím, že má niekto brať HAK, používať kondóm, zároveň aj Pharmatex... ale ak si niekto skutočne nemôže dovoliť tehotenstvo, tak si myslím, že je relatívne logické a zodpovedné, že použije aspon dva z možných spôsobov ochrany.

lioness_01

takto to: ja som písala niekde o 17tkach? ja si myslím, že o to horšie, ak žena ktorá už deti má, je zabezpečená a očakáva sa, že je aj rozumná, sa takto zachová...

s tou ochranou je to každého osobný problém - ale ak niekto nevyužije dostupné prostriedky ochrany, tak nech sa potom nesťžauje a nech ráta s tým, že môže otehotnieť - a to je presne to čo som spomínala - niekto nevyužije v dostatočnej miere dostupné prostriedky ochrany a potom zvolí interrupciu - čiže: interrupcia ako prostriedok ochrany.

nie, nevieš ako to chodí v decákoch - inak by si mi tu s tým neargumentovala