Nabrali by ste niekedy odvahu...?

bibi123

a este rada, ak nechces, aby sa na nohy niekto pozeral, vyhybaj sa vzorom-hlavne kosostvorcea horizonalne pruzky, tie dost skresluju a rozsiruju.. a nos napadnejsi vrsok na odputanie pozornosti;O)))

bibi123

ingrid, lost ma pravdu.
muzi sa aj tak nikdy nezameriavaju len na jednu partiu, ale na Teba ako celok... je pravda, ze my zeny sa zameriavame na nedostatky inych zien:o)))
Ale 23 je uz taky vek, kedy by Ti to uz malo byt jedno, treba sa vykaslat na ostatnych a nosit to, co Ti je pohodlne. Kamaratka chodila kvoli lytkam na kavitaciu a lymfodrenaz a pomohlo jej to, len ona nemala svaly, ale tuk a zadrzanu vodu:DDD

lenkea

ahoj, povedala by som k tejto teme len tolko: do 23 rokov som vobec nenosila minisuknicky, sortky a.t.d..
potom som sa NASRALA! a povedala si, seriem na vsetkych, vonku 300stupnov, tucne mrochty sa promenaduju po meste skoro hole a este sa nesu ako sexbomby, je im jedno, kto si co o nich mysli, vonku je krasne a teplo, preco sa parit v rifliach - a bolo to. prvy krat som bola neista, sledovala som ludi, ci ma nepozoruju..kazdy kaslal na mna.
a teraz? v lete NIC INE NENOSIM !
mimochodom, krasne pancusky :-)

ina-ingrid

0vecka

dakujem, ale ja to vidim tak, ze maju skor blizsie k hrubym, nohy eterickych bytosti vyzeraju inak, nie tak masivne :(

lost

blogtusalud.com

A snad ti to pomoze, ze tie tvoje nohy su uplne OK :)

Podla mna je uplne jedno ci su nohy krive alebo nie. Pointa je skor, ci sa TY citis dobre, alebo nie. Ak sa citis lepsie v dlhom, tak nos dlhe, ak v kratkom, tak nos kratke. Simple as that..

Ver mi ale jedno ;)

Za 10 az 20 rokov si budes hovorit: "Preco som si nevychutnala mladost a tie trosku krive nohy co som mala vtedy."

Vsimol som si jednu vec. Ludia co maju krive nohy ale vysoke (ale nie extremne prehnane) sebavedomie, su spokojnejsi a zaroven ludia si nevsimaju tu krivost, ako na pripade, ked ma niekto krive, ale prilis tomu venuje pozornost. Velmi malo ludi ma dokonale nohy.. Velmi si sice nohy nevsimam, aby som nezakopol (iste suhlasite ze nase chodniky su extremne rozbite :P ) avsak obcas si vsimen ze niektore baby ukazu daleko krivsie a tlstejsie nohy ako su na danom obrazku. :)

cize.. hlavne je citit sa OK, a to "vyzarovenie" uz spravi svoje :)

ina-ingrid

bibi123

ano, mam hrube lytka a mala som ich este hrubsie a mlandrave ako hovado, ziadneho viditelnejsieho svalu som na nich nemala,cvicenim v posilke mi aspon do urcitej miery "stvrdli", teraz mam 33cm obvod...menej uz asi tazko budem mat, ale bolo to este horsie bez tych svalov, takto je tam aspon trosku nejaky tvar - pokryveny:D ten drzia ako-tak tie svaly na vnutornej strane predkolenia...svaly maju na rozdiel od tuku aspon tvar...tak si robim nadeje, ze tym cvicenim by sa to este trosku mozno dalo skorigovat, no ide to pomaly ako svina,samozrejme...

ina-ingrid

AdamKrt

urcite nie...keby si videl do mojej hlavy, tak by si to netvrdil

kolkox som mala od zakladnej skoly oblecenu suknu /aj to pod kolena:D/, by som dokazala spocitat na prstoch 2 ruk :D teraz mam 23r...

kratke gate iba u babky na dvore, kde ma nikto nevidi :D
v lete v tych najvacsich horucavach musim vyzerat ako debil, ked sa parim v dlhych rifliach alebo nohaviciach... aj tak mam pocit, ze vsetci si vsimli, ze mam krive haksne...