neskúsený chalan...Baby poradte...

Príspevok v téme: neskúsený chalan...Baby poradte...
Mima_216

Mám taký zvláštny problem. Mám 20 rokov a našla som si teraz fajn chalana . Má tiež 20 ale je mladší o mesiac.Nebol by to žiadny problem,ale taky menší problem vidím v tom že on ešte predo mnou vobec nemal dievča a ani so žiadnou nespal nikdy.Za to mne sa pred rokom skončil 5 ročný vzťah a no a po tomto vzťahu som mala asi dalších 5 chalanov. Proste som ich striedala a vždy som mala len starších odo mňa.A teraz je to také zvláštne že neviem ci ,,tohto,,chcem alebo nie kedže ešte nikdy nemal dievča.Neviem prečo ale odrádza ma to.Nechápem tomu...
Baby vadilo by Vám takéto nieco u chalana že vlastne Vy by ste boli tie ,,o dost skusenejšie,, ??? ( ale napriek tomu je fajn a dobrý a mili ku mne)... hmm :////

Panic-100%

kitty86 - To čo sa robí v iných krajinách ženám je vec zvykov a náboženstiev, je to smutné a úbohé ale my sa bavíme myslím o slovákoch a nie o iných štátoch. Žiadne z pohlaví nie je nadradené ani podradené. A to, že si niektorý chlapi vyberajú ku*vy znamená, že si chcú len vyprázdniť gule a spraviť si dalšiu čiarku na posteli.

kitty86

To iste sa da presne povedat o vas muzoch tiez su slepci co si vyberu pipenky ktore im idu iba po peniazoch,podvadzaju ich alebo ich drzia pod papucou. Ale ja jednoducho nechapem preco to tu zovseobecnujete a este tahate do takych extremov akoze vy ste nadradene pohlavie! A to co sa masovo pacha na zenach v niektorych krajinach je akoze OK?! A rozdelovat to na percenta ze mi sme viac vy ste menej... no sorry!...co sme v staroveku!

fgf

och, zenaty! to mi uplne rozvratilo celu moju statistiku! zenska logika, uz nebudem reagovat...len poznamka na zaver...jedna z hlavnych cinnosti, co muzi chcu aby zeny robili, je varenie...ale preco uz len samotne slovo "sefkucharka" znie divne? Zeby to bolo tym, ze ich je ovela menej ako muzov? Fakt, vyzera to tak, ze jedina vec v com su zeny lepsie, je schopnost rozpravat hodiny a hodiny o dristoch.

Panic-100%

kitty86 - Pýtaš sa prečo? No lebo si vyberajú tých nabúchaných a tupých buzerantov ktorý si s nimi potom robia čo chcú, bijú ich pijú a ženy im to tolerujú. Ešte som nevidel žiadnu ženu čo by ocenila kvality Gentelmana/slušného chlapca. Jasne, týto chlapíci sa vám môžu zdať divný/nudný ale opak je pravdou. Len im treba dať šancu a vážiť si ich. Nič viac nič menej.
Ale vy si vždy viete vybrať tých iných s ktorými je na začiatku sranda ale neskôr sa vyfarbia ako omalovánka z roku 1986 a potom to lutujete a všetkých hádžete na jednu kopu a pritom stačí byť trocha skromný/á a nie je problém.
Neviem či si to neviete už po toľkých rokov uvedomiť alebo čo ale ak si vyberiete slušného chlapca a dáte mu najavo ako ho máte radi a nebudete namyslené pipenky tak ten chalan vás nezačne bez príčiny len tak podvádzať, byť, piť atď.
Každý si môže vybrať z viacero možností, a tá cesta ktorá vyzerá byť najkrajšia býva niekedy nesprávna.
Verím, že som ti to trochu objasnil.

kitty86

Jednoducho neviem kde beres tu drzost povazovat muzov za to rozumnejsie ba dokonca nadradene pohlavie. A svetove vojny viedol kto, ty mudrc, zeny?!!!!