Vadilo by vám to?

Príspevok v téme: Vadilo by vám to?
HK00

Totiž vec sa má takto: pred časom (bolo to už dávnejšie) sme s frajerom hulilievali , mna to potom uz ani tak nebavilo, nevidela som na tom uz to co zo zaciatku a v podstate to bolo hlavne kvoli tomu ze to so mnou uz ani nic nerobilo, chcela som srandu ale ked som si zacala vsimat ze ostatný to maju na dennom poriadku a neni su duchom pritomny, prestala som a tak som si obcas dala s frajerom mozno raz za tri mesiace, teraz to uz nerobim vobec, spolocne sme sa dohodli ze hulit uz nebudeme a ked tak len spolu, a aj to len naozaj raz za cas, nic ma k tomu netaha a s odstupom casu vsetkých tých v mojom okoli co to robia povazujem za fetákov s uplne prefajceným mozgom, kruta pravda ale je to tak - ale oni ma nezaujimaju
zaujima ma moj frajer
velmi som sa v nom sklamala pretoze som si myslela ze ked sme sa SPOLU dohodli ze to robit nebudeme tak som myslela ze to myslel vazne a so vsetkym suhlasil aj n si vstupil do svedomia a zdalo sa mi že naozaj ako keby aj on si uvedomil že už na tom proste nič neni
nasral ma ked som z neho vytiahla ze to spravil, minuly mesiac vraj "menej ako 5 x" takto - keby to bola gandža tak to by som ešte predýchala, ibaže na trhu je nový humus ktorý sa tiež húli a má to 9x vacsi efekt ako obycajna gandza pre nezainteresovaných to budem tazko vysvetlovat - a nie neda sa na tom vytvorit zavislost - ale aj tak, keby ste boli pri cloveku ktorý si to dal tak by ste si mysleli ze si dal LSD alebo čo,,, pritom on ani neviem co do toho davaju bože aký je tupý predáva to nejaký zdochliak ktorý ma super vedomosti z hnojariny bohvie čo tam aj popridava a oni su z toho bez seba,
leze mi to na nervy, je totalne naladovy, vkuse len vyvolava hadky, neverím naozaj ze je to navykove ale je z toho aky trosku osprostený no,,, :D nechcem sa s nim rozist ale niekedy sa mi zda akokeby mu to ani nevadilo, ja viem ze ma miluje ale tymto správanim ze nieco poviem a nasledne to rusí na to ma nuti aby som si myslela taketo veci, a aby mi zacal liezt na nervy uz aj on,,, povedala som mu ze uz mu to nebudem odvtedy vycitat ze sme si slubili ze nebudeme hulit povedala som mu ze nech spravi to co chce on, ja si myslim ze keby ma tak strasne miloval a vedel ze mi zacalo vadit ze robi niektore veci tak sam nad tym pouvazuje a obetuje tu travu abo tie kridelka a spravi to pre mna ja som pre neho xxxxxx krát urobila niečo taketo a riesilo sa to este tazsie tak aj on by dufam mohol,,, co si o tom myslite

pohodaJahoda

a nehadate sa len kvoli tomu huleniu? vies co je totalna kravina mu to zakazovat alebo mu davat podmienky typu bud prestanes alebo odidem. ja som to tiez robila a za 2 tyzdne sme sa tak pohadali ze mi z toho riadne sibalo. prestala som to riesit, vobec sa o tom nebavime, ked sa ho opytam ci hulil tak mi neklame,ale uz si z toho nic nerobim. viem ze to neni kazdy den a ked som mu za to nadavala, hulil viac - robil mi naprieky. a teraz ma odo mna pokoj a tusim ho to prestava bavit :D inac ja hulim tiez, len teraz som chcela byt 2 mesiace bez :D

tak

zdielam nazor s Uhlie, ...toto je silna kava,ale myslim si tiez, ze Tvoj priatel Ta potrebuje, teraz viac ako inokedy, ...

HK00

kallli: rozist sa nechcem

apbf: on neje narkoman len mi vadi ze huli, lebo mna to uz prestalo bavit

uhlie: no rozosmial si ma

bibi: jaj ty splietas piate cez deviate, ja ho nechcem udat len uz chcem aby to nerobil

milovna: no o dosť mladšia od teba a frajer je priblizne vo vasom veku, ja som tiez hulievala ale nemozem to uz brat ani relax jak ty lebo to som mnou nic nerobi tak v tom nevidim zmysel, asi som sa uz prehulila abo co :D

double dog: konecne nejaky normalny nazor, ved ja viem ja som mu povedala ze nech urobi ako uzna za vhodne nech teda huli ale nech necaka ze aj ja prestanem s niecim co zžas naopak vadi mne

doubledog

tazko mozes cakat, ze kvoli tebe prestane hulit.
poznal som vela parov, kde baba vyzadovala, aby chalan nehulil.
ani jeden to nedodrziaval, vsetci do jedneho tajne hulili dalej.
takze v tomto ti moc sanci nedavam.

milovna

no jaaa neviem co na to dodat,pretoze moj priatel hulil uz odzaciatku a ako som vstupila do jeho cesty,tak to obmedzujeme.ano,aj ja hulim a dost dlho a po tych 10 rokov som si uvedomila,ze caste fajcenie,ako kazdy den urcite cloveku skodi(ved aj cigy skodia...)ale sme dospeli ktomu,ze budeme fajcievat iba ked mame volno,cize 2x do tyzdna.pre nas je to relaxneee,nepotrebujem sa smiat,tak ako si pisala,ze po dlhom fajceni ti to prestane dako ucinkovat,ale my to fajcime z toho dovodu,ze sa pri tom uvolnime,zarelaxujeme,proste sa vypneme :-)neviem kolko mate rokov,ale ked ste mladi,tak ste aj poriadne sprostucki,takze to len tak lahko neodnaucis mladeho od toho,pretoze si uziva svoju mladost takymto sposobom.nehovorim tym,ze ako som uviedla moj pripad ta urco nenahovaram,aby si zacala aj ty fajcit,ale s obmedzenim.to nie,uznaj co je za vhodne.bud sa nanho vykasles,ved v meste beha kopec chlapov a tolko krat budes zamilovana,ze az az,alebo mu to nezakazes a budes s chlapom,ktori ti lezie na nervy.mas len dve moznosti.aha a chcela som este uviest,ze my mame 24 a 26 rokov a ked pride dieta,tak urco to uz obmedzime.raz za mesiac :-)uvidi sa,mozno vobec

bibi123

tak ho nabonzuj rodicom alebo policajtom... taky pobyt vo vysetrovacke, potom v cpz-tke by mohol byt dostatocnym mementom...

Nik.1

Nikdy nepochopím čo je na tom brať drogy hoci aké a ospravedlňovať si to hovädinami ako že len raz za čas a pod. Alebo akože je to frajerina?