Flaska od koly :-)

lost

skor pezinok :)
ale do ba sa mi asi nechce, drahe byty, a take priliz zive mesto :) no sam neviem ci by sa mi to pacilo alebo nie, este som uzazoval nad tym ze do lokality kde by som sa chce lprestahovat, by som so najskor vybral nejaky byt do prenajmu a "otestoval" ake to bude...
ani neviem no :)
BA, neBA.. aleBA... tazko povedat ci by mi to bodlo alebo nie :D
(neviem co tam ludi taha)

bibi123

lost a kde svaty jur? ale stahujes sa teraz do Ba?
inac v tescu maju pekne taniere-tie moderne stvorcove...

inac je ich plny ebay, napr -odkaz odstránený-

lost

Ale raz som bol smadny a tak som si chcel kupit nejaku - hociaku flasu s pitnou tekutinou v nejakom BA bare, ani netusim kde som bol, niekde v petrzalke, ale "nebola na predaj" a nechcelo sa mi ju prehovarat, alebo ponukat uplatok - udajne (ta casincka) ze "nevie co to stoji a ako by to zauctovala", ale mal som chut tu flasu chytit a len tak omylom pustit na zem a optat sa ze "aha, a co teraz?"

lost

bibi123, nie v BA, len pri BA :)

no ja si vacsinou davam nejaky dzus a nie cocacolu, ale tie su v takej podobnej flaske, to prinesie, otvori pri mne niekedy a naleje..

Ako by sa taka flasa dala vyuzit na domace zuvanie? :)

bibi123

lost, ja chodim po restikach kazdy den, ale nenapadlo ma to, zaujimat sa o to, v akych flaskach dostanem colu... len viem, ze ked dostanem taku malu frndu 0.2, ze je to v tejto retro flasi...

taketo maju v restikach si myslim
www.coca-cola.sk

je to ona???

lost

Ale tiez si myslim ze taketo flase od coca cola by mohli mat v restauraciach atd, uz som davno v jednej nebol, tak zajtra skusim nejaku obehnut a napisem :D

lost

sweater, nie nie nerobim si srandu :) len som nemal este "cas" googlit sam, tak som sa spytal tu, kedze som nechcel priliz vela novych tem otvarat :)

Skusim pozriet v IKEA, len na ich strnakach toho moc nie je, no ale vyber maju dost siroky :)
a ja mam vsetko "na skok" :D
ale zatial nemam s BA nic spolocne :)
len vlaky tam chodia :)

bibi123

sweater-ved presne take je mozne dostat aj dnes v restikach!!! asi pred 3rokmi bola retro edicia a odvtedy sa predavaju, myslim, ze su to len 0.25 ak nie 0.2jky. treba ist do drahych restauraciach, kde Ti za cenu 0.33 davaju menej coly-tym viac vypijes, tym viac zaplatis... mozno s nejakym casnikom vykseftujes a nemaju etikety tieto retro flasky...

sweater

lost, len si rob srandu, a v ikee podla mna kupis fajnove :-), sa mi mari ze studujes v ba alebo tam aj dokonca byvas, tak to mas na skok...