90dňová diéta od utorka (19.10),kto ide?

Príspevok v téme: 90dňová diéta od utorka (19.10),kto ide?
hop hop

čaute,pred nejakým časom som držala túto dietu zhruba mesiac a pomáhala,no potom stresové okolnosti mi nedovolili akosi pokračovať a chcem sa k nej vrátiť..
budem rada ak sa niekto pridá..
chcem zhodiť cca 8kg ktoré som pribrala zo zdravotných dôvodov a keďže som študentka výšky,nemám čas na fitko tak moc..
čakám na Vás :)

haluz1

koalka tak to sme na tom podobne :) ja mam tiez 180 cm..a okolo 80 kg..neviem presne..79-81..:) tak baby, dufam, ze sa nam to podari..ja by som to chcela dat minimalne na 65

koalka

a tak v 90dŇovke je treba papať aj mäsko, tak to neješ teda vôbec ani kuracie??
Lebo ja napr. nie som vegetariánka ani vegánka a konkrétne bez kuracieho by som si nevedela predstaviť stravu.

A akú máš ty výšku, váhu, poprípade miery.

weronika

koalka, práveže ono to už teraz nepojde tak rýchlo... a medzi tým som sa stala vegatariánkou, takže to budem mať o trošku ťahšie...ale snád niečo vymyslím... :)

koalka

tak ja mám výšku 180cm, čo je vcelku dosť a váhu 80-85kg neviem presne, lebo už dlhší čas nemám váhu :D ale tak chcela by som tak na 70kg ísť, čiže tých 10-15určite.
A ono ani tak nejde o tu váhu ako o ten pocit, že vedieť, že som schudla, vidieť to a cítiť. Nepotrebujem to vidieť priamo na váhe, no nie.

weronika-ale tak to si mala super keď si vedela dať dole 10kg, tak teraz už len šup šup znova nabrať takú odvahu a bude to dobre :) možno ešte lešpie ako predtým :)

weronika

ináč, ja som tú 90 dňovku tiež držala pred dvoma rokmi... a som schudla dosť... 10 kg za 2 mesiace... som taká happy bola... ale som pribrala naspäť, no mojou vinou...lebo som prišla o prácu, o priateľa a som sa začala prepchávať... ale držala som si rok váhu... chcela by som zhodiť teraz aspoň tých 10 kg určite... aj 15... to by som bola asi najšťastnejšia... len potrebujem max.motiváciu... tak mi prosím napíšte, že som tučná a mňa to nakopne... :)))
kočky, vy koľko vážite a koľko by ste chceli dať dole?

koalka

Jaa by som sa pridala tiež. 90-dňovku som síce ešte nedržala ale tak plánovala som...
A pridávam sa k utorku :)

weronika

hop hop... zajtra to v mojom prípade neprichádza vôbec do úvahy... rodinné problémy... no tak jak sa dohodneme? pondelok, či utorok? jak ty chceš... :) ja si môžem dať pondelok nejaký odvodňovací deň na vodičke a utorok začneme... jak ty chceš... :)

haluz1

tak som rada :D dufam, ze nam to vydrzi co najdlhsie :D na ranajky som mala jablko a potom som si dusila kuracie prsia na zelenine :) bez peciva :)