Skúsenosti s Biolampou na ekzém.

miroka

Skuseností ľudí s biolampou sú rozne. napr. na takej Heureke si ju vačšinou chvália , ale na takých diskusných fórach už síce menej cc 64 percent , ale aj tak to celkom slušné číslo. Treba aj povedať , že biolampa nie na každého posobí rovnako a na pozitívny účinok vpýva množstvo faktorov . Sám som hľadal skúsenosti na biolamy na nete , čo bolo dosť zdlhavé , až nakoniec som našiel stránku kde sú zozbierané skúseností či názorov ľudí z roznych diskusných fór a roznych zdrojov , tak snád vám to pomože.

biolampa-recenzie.sk

bik

kto verý na tyeto slusne povedane bykoviny toho lutujem a tiich co to tu vychvaluju tiez ze sa daju kupit za 2 rozky
s pozdravom ymbecyl :)

modracik

IvanaR,potom to urcite nebol Bioptron.my ho uzivame cela rodina uz dobrych par rokov, ci vnucata, ci deti dospeli-je to super vecicka,stojim si za tym.....uz ozaj hadam aj 1Orokov nam pomaha.Je nasim domacim lekarom,tak ho nazyvame.O prirodnych doplnkoch vyzivy viem svoje, su fajn, len ludia sa nevedia v nich orientovat,nakolko ich je na trhu vela.Pokial su cisto prirodne bez chemickych konzervantov a farbiv,tak v sucinnosti s bioptronom ucinkuju ozaj zazracne.,ale v lekarni by som ich nekupovala....

Ivana_R

Ja som k biolampe dosť skeptická hoci sme ju mali doma. Vlastne ju máme doma aj teraz, ale manžel ju rozobral potom ako ju malý zrazil na zem a prestala svietiť. Keď ju rozobral zostal zhrozený a ja s ním, že za tých pekných 100 eur čo sme za ňu zaplatili je tam vnútro za cca 10 eur. Jediná vec čo je diskutabilná je zrkadlo, inak nič moc - umelá hmota a ako píše aj Ria, žiarovka za pár centov.
Teraz sme bez biolampy, využívame prírodné prípravky a žijeme ako doteraz. Biolampu si už určite nekúpim a to aj z vyššie uvedeného dôvodu a aj z dôvodu, že za ňu už pýtajú nehorázne peniaze, za ktoré radšej pôjdeme k moru.
Okrem toho som rozdielne od viacerých lekárov počula už hodne negatívnych skúseností a to na výrobok a aj spolupracovníkov, takže biolampu neriešime.
Ku mne sa dostane dosť veľa odborných a aj laických názorov, nakoľko pôsobím v lekárenstve.

modracik

Ria18:nerobím žiadnu službičku nikomu,napísala som svoje skusenosti.
To, že sú tie výrobky drahé je pravdou, ale žiaľ, s tým nič nenarobíme...sú vysokokvalitné,to je pravda a ak je zdravie prioritou, potom je dôležité, aby pomohla a bioptron pomoze vzdy.

hkjhlkhlkjhj

Moja skúsenosť

týždeň pred viacdňovou skialp túrou som si rozbil nohy do krvi. Otlaky som mal na viacerých miestach. Kamarátka zverolekárka mi požičala lampu, ktorú (ak si dobre pamätám bolo to pre pár rokmi) používala na liečenie niečoho na koňoch. Že si to mám svietiť pol hoďky denne. Poctivo som to robil. Do týždňa som mal otlaky vyliečené. Objektívne viem (z iných časov) že liečba bez lampy by bola dlhšia. Na princíp lampy pozerám tiež cez prsty ale mne pomohla.

Jefitto

Ak vobec za 90... hovorim, je to fake jak riť... polarizovane svetlo žiari aj z monitora PC, ale zatial som nespozoroval, že čim dlhšie si polarizujem oči, tým ich mám zdravšie však?

Ria18

Neviem kto má aké skúsenosti,ale mne to povedal bývalý pracovník z f. Zepter v BA, že v biolampe je žiarovka za 90 centov, tak nak si každý spraví názor. Odporúčam rozobrať a potom uvidíte. Oni na nej zarábajú veľmi dobre a je to jasné,že ako bývalá reprezentantka určite nerobíš službičku zadarmo ani teraz.Však reprezentanti si zato fajn zoberú svoju smotánku a tie Zepter výrobky až tak fajn nie sú ako sú predražené.
Je to inak každého vec čo si kúpi za svoje peniaze.