BIO potraviny

pv78

dik za radu ja uz som len v udrziavacke tak preot sa pytam ci si clovek moze dopriat , a k tomu ake to je drahe neviem neprislo mi to niako cokalada stala niakych pat ojro a chlebik som si kupila ten stal niake dve to su male veci

anny555

Ja nekupujem nič bio,je to predražený biznis :o) By som sa nedoplatila kebyže kupujem len bio výrobky a myslím že človek s platom príkl.400-600eur si to ani dovoliť nemôže!!! Jediné čo občas kúpim je goji a rastlinné oleje,ale to fakt len raz za čas..

watermelon

myslela som ze pri chudnuti chce clovek prejst na zdravsi sposob zivota, ale jedenie susienok, aj ked su bio - v com to akoze ma pomoct? toho tuku a cukru tam budes mat rovnako, a to ci jes biely cukor alebo trstinovy prast jak uhod. Chudnutie je podla mna o inom a nie o napchavani sa nzdravymi vecami, ci? Tam treba obmedzit prave to, z coho sa pribera: muka, cukor, zivoc. produkty...

doubledog

bio je predsa sposob pestovania alebo produkcie potraviny.
aj potravina, nevhodna pri redukcnej diete, moze byt bio.

janab

Biznis. Bio potraviny sú bez E-čiek, farbív,konzervačných látok a pod. Sú vhodné možno pre alergikov. Ak si kúpiš tie drahé produkty, tak nebudeš zdravšia, pretože to by si musela jesť všetko bio..podľa môjho názoru aké bio?..malo by sa to pestovať v zdravej pôde..ukáž mi zdravú pôdu..plodina dýcha vzduch..je zdravý vzduch?..čo voda?..neverím bio produktom, sú drahé a sú výnimočné len tym, že nemajú žiadne prídavné látky..záleží od objemu tvojej penazenky..