Asi tzv. Mokrý orgazmus alebo nie ?

Príspevok v téme: Asi tzv. Mokrý orgazmus alebo nie ?
Lusy35

Ahojte ľudia. Chcem sa opýtať. Z priaťeľom máme pravidelný sex už asi 3 mesiace. Naposledy som mala taký čudný pocit. Ked sme sa milovali, odrazu som mala taký ale iba slabý pocit na malú potrebu, a o pár sekúnd ked sme pridali do veľmi dobrého tempa ( viete asi aké ) tak akokeby zo mna vyšla tekutina nejaká. Ale mala som pri nej veľmi dobrý pocit. Veeľmi veľmi dobrý pocit. Tak neviem že čo to znamená. Ak viete, že o čom píšem, tak prosím píšte rady. Ak je to naozaj ten mokrý orgazmus tak píšte či áno alebo nie. Za odpovede vopred ďakujem :)

lusy35

cup-cup: Ako bolo po mne dosť mokro :) Ale ved som písala že mi bolo počas toho veľmi ale veľmi veľmi dobre ale niesom si istá či to bolo to alebo je to niečo zlé :) iba preto som sa pýtala :) Ale aj tak dakujem za odpovede :)

cup-cup

Podla mna nie je, inak by si si bola 100% istá a zostalo by tam po tebe dosť mokro... Proste si zvlhla viac ako inokedy...

behind

Hlavne sa nesnaž to nejako škatulkovať, proste máš fajn orgazmus, niekedy dačo vytečie, vystrekne, dakedy nie.Vela zien sa nahaňa za názvom, namiesto toho aby si užili.

Lusy35

Ahojte chalani. Tak že je to ono ano ?? Tak to som rada lebo fakt som nevedela čo si o tom myslieť :) a neviete ktoré polohy to ešte viac spôsobujú ? Za rady dakujem :)

Ontario

Milá Lusy. Netreba sa ničoho báť, treba si ten pocit naplno užívať. Hlavne sa uvoľniť a ... Ja s frajerkou - keď máme niekedy sex, hlavne odzadu postojačky, tak vtedy dosahuje to, čo sa Tebe stalo, len vo väčšej forme, nevyteká to z nej, ale strieka. A je jej po tom fantasticky, unavená, ospalá... :-)