Je to naozaj tak, že...

Príspevok v téme: Je to naozaj tak, že...
Esselte

... keď muž pozve ženu \" na vínko\", tak to automaticky znamená, že tým sleduje aj niečo iné, ako je len to víno a rozhovor?

LEBO:
Jeden kolega ( je to istá forma spolupráce s inou firmou, jedná sa o dobu určitú - 3 mesiace a potom spolupráca skončí), ma pozval na na víno.
Áno, sme v približne rovnakom veku....áno, je mi sympatický....dobre sa mi s ním diskutuje - ale bavíme sa spolu len vo sfére pracovnej, prípadne všeobecnej....súkromie spolu nepreberáme ( ja som len tak medzi riadkami zachytila, že má asi priateľku, či on zachytil medzi riadkami, že ja som nezadaná, to neviem)..... A nedávno som mala sviatok, blahoželal mi a pri tej príležitosti ma pozval, že na chvíľku si sadnúť a pokecať....No a samozrejme, komu som to spomenula - automatická reakcia: úúúú, no ten bude niečo chceť.....a ...ak na druhý deň obaja prídete neskor, tak budeme vedieť, že neičo bolo...a podobné reakcie.....

To sme vážne dopracovali spoločnosť do tohto štádia? Že sa automaticky očakáva, že muž chce v takýchto situáciach sex a žena,ktorá sa do takejto situácie dostane, automaticky s tým súhalsí a ráta, že z toho bude sex?

ivana45

Esselte, prepac, necitala som diskusiu. Podla toho, co pises, onen pan ta chce dostat do postele. V tej situacii, ktoru popisujes, by sa s tebou vobec nebavil (ak nie je beznadejny otravny ukecanec), ak by nemal aspon malinku vyhliadku na nejaku tu nehu.

janab

Pozvanie ženy na pohárik je diskutabilné len z toho dôvodu, že nepoznáme motív pozvania...Je iné ked sa stretnú dvaja starí známi a idú na pohárik a pokecať čo nové..je iné, ked muž pozve ženu, lebo s nou chce byť, spoznávať ju a má o nu záujem..je iné, ked muž pozve ženu a opije ju a potom zaútočí..takže je tých scenárov viac..tvoj kolega je možno slušný muž a má priateľku a proste sa chcel len odviazať s kolegynou pri vínku a pohovoriť si aj o blbostiach..ale každá určite po pár minútach zistí čo bolo motívom pozvania..takže práve ty by si mala vycítiť o čo kolegovi išlo..a verím aj v to, že sú ľudia, ktorí za pozvaním nevidia len sex..možno potrebujú mať práve teraz bútľavú vrbu a to ste vy...

kafe

Tak prečítaním tejto témy (a príspevkov) som sa naozaj veľa dozvedela.. och, ja prostoduchá stvora..
Esselte, choď s ním kľudne na to víno, ale drzo mu povedz, že žiaden sex nebude, lebo máš chuť len si pokecať trochu.

rozumiem ti

No, ak ma skutocne priatelku a Teba pozyva na vino (cize na rande), tak nemam velmi dobru mienku o jeho charaktere. Alebo si myslis, ze sa jej doma tym " pochvali "? Ak by " o nic neslo ", vedela by o tom.:) K veci asi tolko, si dospela, rozhodnes sa sama.:)

bibi123

Esselte-podla mna existuje a funguje kamaratstvo medzi muzom a zenou, ked :
1, muz je gay a my zeny mame rady gayov:O)))
2, ked zena je trosku chlap, da sa s nou porozpravat o autach, technike...
3, su obaja zadani
v tychto pripadoch funguje taketo kamaratstvo fantasticky, sama ich mam niekolko a mozno aj viac ako so zenami...
lenze, ked sa volame von, tak si zavolame, ze ahoj, co robis? nejdeme si sadnut(po praci a nie napr. vecer o 22hej)? a nie ze na vino(nemusi to hned znamenat sex, ale rande podla mna urcite) aj na take miesto ako kino chodim s kamaratmi, ale vzdy ideme aspon traja...

lienocka2808

no keby si mu nebola sympaticka aj sexualne, neobtazoval by sa ta niekam pozyvat a travit vecer s nejakou skratou :)
urcite si mu sympaticka, a nebol by to normalny zdravy muz keby ta nechcel dostat do postele.
moj nazor

doubledog

samozrejme, ze tym sleduje nieco ine.
to vies dobre aj sama.
otazne skor je preco sa pytas?

tipujem, ze potrebujes viac romantiky, kym budes suhlasit so sexom a toto ti pripada prilis priame.

mal ta najprv pozvat na kavu.

Esselte

Pre: :)))) - ja si tiež myslím, že dvaja ľudia môžu medzi sebou normálne fungovať, ako kamaráti.....veď nikde nie je povedané, že postupom času sa to nemôže zmeniť...
...no ale vidíš - ADAM mi to tu jasne vysvetlil: keď mám chuť na spoločnosť - mám si kúpiť fľašu a doma sa ožrať, alebo pozvať celú firmu na pivo :-)))))