mozem byt tehotna ?

Príspevok v téme: mozem byt tehotna ?
barbi_nka279

dobry den... mam 17 rokov a chvilu 18 ....mam priatela uz 3 rok ... mali sme pohlavny styk 11 septembra nechraneny prepusovany ...mala so plodne dni .. kramy som dostala asi 29 septebra a skoncili 3 septembra ...bojim sa ci mozem byt tehotna ...tehotensky test si este necem robit je to skoro asi .. mate s tym nejake skusenosti ... dakujem len seriozne odpovede ...

nestifa

Ja fungujem na prerusovanej sulozi s manzelom 6 rokov, styk mame velmi casto a je to ucinna metoda, pokial sa chlap vie ovladat. Robime to niekedy aj pocas plodnych dni a je to ok. Niektore pary to robia aj cele manzelstvo... Na tvojom mieste by som vsak brala hak a este ju aj kombinovala s kondomom, v tvojom veku by som sa otehotnenia pooooriadne bala a pokial nema tvoj partner nad 30 rokov, na prerusovak by som sa nespoliehala...

barbi_nka279

DOBRE pockam asi takdo nedele lebo vtedy to bude aspon viac dni bude presnejsi vysledok si myslim mozno aj dostanem do vtedy ... :)

barbi_nka279

dneska si idem kupit test do teska mislis ze vide mi uz vysledok dobry ? trocha sa bojim ....no a partner ma 19 ...no ok dam vediet ako to dopadlo

isabella

test si kup, ak ho nepouzijes nevadi, pre kazdy pripad je dobre mat take nieco po ruke, skus kombinovat pharmatex s kondomom... a skuste aj odhalit pricinu preco sa kondom praskol, bolo to len raz, ci sa to stavalo castejsie, treba si zhodnotit aj techniku navlekania, alebo vyskusat aj inu znacku... vo vasom veku (predpokladam, ze priatel o vela starsi nebude) je taketo nieco riziko, daj vediet za par dni, ze ako to dopadlo

barbi_nka279

no budim sa ale ne prvy krat ,.. ale to nema s tym asi nic spolocne ... a hak somuz brala ale nemozem brat ... kondom nam uz raz praskol tak uz sa nespolieham ....asi skusim ten pharmatex capiky no uvidiim ...no tak este pockam asi do 3.oktobra a potom si spravim test

isabella

a ak ti mozem poradit, pouzivajte aspon kondom, alebo pharmatex, alebo si daj predpisat antikoncepciu ak ti v tom zdravotne nic nebrani, lebo myslim, ze tehotenstvo by ti riadne skomplikovalo existenciu

isabella

tak brusko nejake vypukle by si teraz nemala z tehotenstva urcite ani keby to dvojicky boli, ak mas dostat menstruaciu az zajtra tak zatial nestresuj, do zasoby by asi nebolo od veci nejaky aspon jeden tehotensky test kupit, ale zatial nerobit... stava sa ti casto, ze sa v noci budis a musis ist na wc? myslim mimo tohto obdobia?