Olivový olej na vlasy

zuzi74

Ja som skusala majolku na vlasy. Uprimne, nepomohla. Dokonca som citala, ze na jemne vlasy je nevhodna. Mne zial domace masky na moje vlasy nevyhovuju a po oleji ich mam strasne jemne.

Lucienka

Ja docela bojuji se suchými, poškozenými vlasy, lámou se mi konečky a teď mi docela vypadávají. Zkusila jsem olivový olej ve spreji Terra Creta, co používám v kuchyni a teď mi mamka říkala, že mám dát trošku olivového oleje plus majolku a strčit pod igelit na hlavě. Tak to asi o víkendu vyzkouším, snad to horší už nebude než teď. Zkoušely jste některé?

Odskúšané :
Dámy - na krásne a lesklé vlasy :
slovenský žihľavový šampón , do ktorého primiešate manželovo ( priateľovo ) semeno. ( ejakulát ) - pri spoločných sexi hrátkach vo vani - pod sprchou .

Nepohoršujte sa - je to vyskúšané, naviac je to príjemný spoločný relax .
Vyskúšajte aspoň dvakrát-trikrát v týždni celý mesiac .
Vlásky dámy budú žiarivé, hodvábno-leské a elegantne sa budú rozčesávať .
Vyskúšajte a napíšte .

Andrea15

Olivové oleje pomáhájá, dělám si z toho zábaly. Já doma mamce ukradnu vždy nějaký olivový olej, naposledy si koupila nějaký od Pempat, nějaký terra creta..takový i dobrý chuťově, dávám to na ty vlasy a je to super...

oliva import

poznám spoločnosť Oliva import, ktorá dováža kozmetiku s olivového oleja, super pozri, www.oliva-import.sk, momentálne prebieha super cenová akcia

ajkamajka

casanta, tiež som počula o tej bezfarebnej hene, ale dá sa vôbec ešte zohnať? Zatiaľ som ju nikde nezohnala.

pepe4485

Skúšala som tie masky na nie až tak zničené vlasy a ani jedna z nich mi nejako nepomohla, dokonca mi kvalitu vlasov ešte zhoršila. Vlasy zostali polepené, zachlpené, trvalo aspon dve umytia kým som to lepkavé vyzmývala.

casanta

Skus bezfarebnu hennu.ma dobre regeneracne ucinky, dokonca je dobra na kozne ochorenia..tiez lupiny a podobne..o hene si precitaj na nete, je toho strasne vela a aj na www.zdravie.sk
Tak vela stastia