Nádor?

- mira

Mamografia nelieči.
Nádory v prsníku vznikajú z potravy s prevahou mliečnych výrobkov nasladko, mlieka, tučných a sladkých pokrmov ako čokolády, zákusky, keksy, krémy sladké vody, aromatické látky, živočíšne produkty. Ak sa im budeš vyhýbať a zameriaš sa na prevažne rastlinnú stravu, neobrusované obilniny, strukoviny, ryby, zeleninu, tento druh rakoviny nedostaneš.

kikusa33

na mamografiu by som nesla, citala som, ze je to skodlive. mimochodom, mamografia je len na zistenie pritomnosti roznych "hrciek" a tebe taku jednu nasiel doktor, cize mamografia je uplne zbytocna v tvojom pripade. mamografia nelieci.
skor by som zasla za nejakym liecitelom, operovat by som sa tiez nedala. drzim palce, urcite to nie je nic vazne :)

ivana45

Nezabudka, si fakt divna.
Co cakas ?
Ale ked uz sa pytas, vies co? Mas nador. Viem to podla dojmu z tvojich pismeniek.

jaanna

davas nam tu divnu otazku-ved si este na mamografii nebola-ta napovie viac...a potom je to uz Tvoje slobodne rozhodnutie,ako dalej,ci si das spravit biopsiu,potom podla vysledku,ci...sa das operovat.V dnesnej dobe vcasne podchytenie diagnozy je uspesne liecitelne...Drzim palce,aby vsetko bolo OK.

Kakaovník

Ja ich vychovám. Keď nebudeš mať problémy, tak si ich môžeš zobrať. Zabezpečím aj mamičku ak má záujem :-)

Kakaovník

Daj mail, poviem ti čo viem. Operácia určite nič nerieši. Existuje cielená nškodná chemoterapia. Ale ani o to nejde...