mám 14 rokov a každé ráno mám opuchnuté oči

Príspevok v téme: mám 14 rokov a každé ráno mám opuchnuté oči
zeebra

prosim vás neviete mi s tým niekto nejako pomôcť? som z toho už uplne zúfalá .. trvá to už asi tri - štyri roky v kuse.ráno sa zobudím a mám obrovské opuchy aj pod očami a aj viečka.skúšala som už aj očný gél,vrecúška s čiernym čajom,lyžičky v chladničke... fakt všetko.neviete čím to môže byť? mám totiž len 14 je to dosť čudné.

zeebra

lioness_01 oblicky to niesu tie mam v poriadku bola som s tym aj u lekarky..vyskusam vymenit tie periny a uvidi sa..dakujem moc.mortisia dakujem vyskusam aj zemiaky.no ty obcas ale ja som taka kazdy den :(

mortisia

tiez mam ten isty problem a mne sa zda,ze ked si dam tie vrecuska,alebo lyzicky,ta mi to este viac zhorsi.minule som si dala uhorky,lebo som mala oci velmi opuchnute,aj horne ocne viecko a to mi pomohlo,ale tie kruhy ostali:/..teraz som citala,ze je dobry na kruhy pod ocami surovy zemiak..proste studeny surovy zemiak(z chladnej spajze,alebo mraznicky, rozkrojit na koliesko a prilozit si ho na oci...som zvedava,co to spravi,lebo obcas som ozaj ako mumia:D

lioness_01

ahoj, ja som mala v 14tich presne tento istý problém, nakoniec bola z toho alergia na prach a perie (vtedy sme mali perové vankúše a periny)... tak sme vymenili a bolo v pohode... ale inak to môžu byť aj obličky...

zuzic

z vlastnej skusenosti 14 rocna rozlisi ze sa neico deje a nie je to zdravotne v poriadku ale nevie ci to ma riesit s lekarom alebo sa to poriesi same...to zavisi od rodicov ako ju nasmeruju. takze zeebra chod k lekarovi

soffa

ja nevycitam....jednoducho v 14 rokoch by clovek mohol aj vediet ze to asi nie je v pohode...my jej tu sotva poradime?ak je to zdravotny problem nemyslis?

berberka

soffa, nemá zmysel vyčítať niečo dievčaťu, keď má 14 rokov. asi si to mali všimnúť jej rodičia, alebo by sa mala zeebra zdôveriť rodičom a tí ju navigovať na odborné vyšetrenie.

soffa

nechapem preco take veci neriesis s doktorom.podla toho co pises su to fakt oblicky.chod rano na krv ku svojej doktorke a ta ti podla toho urci diagnozu,popripade posle niekam inam.nie je to len nejaky kozmeticky problem a uz davno si to mala riesit