kamosky stoja za prd..

Príspevok v téme: kamosky stoja za prd..
fasirka

moje kamosky su vsetky rovnake. vedia len ohovarat, ci uz mna za chrbtom, alebo zase dalsie kamosky predo mnou, a dohodnut sa s nimi na niecom, to stoji tiez za hovno. hned ako sa ozve chlap, tak okamzite odsuvaju vsetkych ostatnych prec, bez ohladu na to ze sa na niecom dohodli. aj by som sa rada na ne vykaslala a zacala sa bavit s niekym inym, ale to nie je az take jednoduche :(( no kde mam najst normalne kamosky?

katka...

No prave preto, ze uz mate nad 25. Vzdy bude prednejsi chlap, neskor manzel ako kamaratka. A to ohovaranie, no tak to nie je dobre. Ale take sme my zeny. Urcite aj ty sem tam na niektoru povies, ze je taka a onaka a nemusti to byt ohovaranie.

bibi1234

fasirka, tak si hladaj kamaratov medzi muzmi, napr. kolegami... Ja som v mojej byvalej praci mala 20 kolegov, z toho bolo 8 muzov a aj ked nejakych 5rokov tam nerobim, stretavam sa napr. len so 4 chalanmi a ziadnou babou... S muzmi sa da perfektne porozpravat, nezavidia Ti vyzor, ani auto, pracu, ze si schudla, neohovaraju Ta a je fascinujuce, ked muzi pred Tebou odhaluju svoju psychiku a postupne zacnes chapat zmyslanie chlapov...

ele

fasirka, musis sa naucit brat ich aj s chybami, inak ostanes bez priatelov :( Prave kamaratstva ziskava clovek az casom, dlhymi rokmi, takze tudy cesta nevede ;)