Čaje na chudnutie

mam56

Išiel som cez veľký háj, bol tam niekto ešte, vraJ
Práve začal teplý máj, dám si preto sladký čaJ
Vyzerá to ako raj, ľudia sa zas cítia faJn
Tak už toľko nebúvaj, vstávaj „opre“))) Jean-chu.án
Bol tam ešte jeden ujko, čo si myslel, že som (čmeliak)
------------------------------
A ešte veršík na záver:
Methew vy.ral čierne ho.no – O Mato kakalo o kalo fekalo:-)))

Mata3456

Ahoj :-) Na podporu chudnutia môžem odporučiť bylinnú zmes Weight Balance, ktorá napomáha metabolizmu a tráveniu, konkrétne tak, že pomáha lepšie spracovať potravu, a teda nebudeš musieť toľko jesť a prijímať nadbytočné množstvá potravy, ktoré sa ti potom nevyužité ukladajú do tukov. Mne sa podarilo za pol rok schudnúť 15 kíl, viem, nie je to svetoborne veľa, ale som za to rada -odkaz odstránený- :-)

Zdeno M

ľudia čaj na chudnutie? si robíte srandu? žiadny čaj po ktorom schudnete jednoducho neexistuje, akurát tak môže podporiť chudnutie ale všetko si aj tak budete musieť odmakať, je to ďalší reklamný trik ako niečo predať tak ako to bolo z čajom Pu-erh a som rád že niekto to konečne uviedol na pravú mieru a nezvádza ľudí, chudnutie123.sk

ja osobne ho pijem, aj zelené čaje, ale bez pohybu a zdravej stravy to jednoducho nepôjde, môžete popiť čaju koľko chcete

Martina752

ja tiež pijem Matchu, je fakt super a účinný. Stačí piť denne a pri tom žiadne diéty :) Ja ho pijem už asi rok a za tú dobu som dala dolu 13 kg, stačíí vám??? je proste super, tiež je naj na stránke matchatea.sk

LILIII

Kilecko ...malo by to fungovat skor ako doplnok k tomu co ty pises a nie ze vdaka caju schudnem .... a ja dodam ,ze pohyb je to najdolezitejsí

kilecko

ziaden zazracny caj na chudnutie neexistuje keby bol boli by sme vsetci chudy schudne vam akurat penazenka a podvodnici z dobrym marketinkom sa budu smiat a budu mat vase peniaze ja si kupujem obycajny caj PU ER a bylinkove caje a to hlavne pre pitny rezim ten je dolezity a ked si upravite stravu tak clovek automaticky schudne

LILIII

Caj z listov cezminy - super ,ked chces potlacit hlad
Lapacho caj ....... a taktiez ten zeleny caj ako uz spomenul Dano je super

Dano378

Ahoj, mám odskúšaných veľa metód ale najviac mi prospel zelený čaj matcha. Je veľmi praktický lebo sa je takže v podstate jeho príprava trvá ani nie 15 sekúnd. Stačí ho zmiešať s hoc akým nápojom a už len piť. K tomu je omnoho zdravší ako ostatné zelené čaje. Veľa článkov sa dá prečítať na matchatea.sk poprípade objednať :)