spravne alebo nie?

Príspevok v téme: spravne alebo nie?
anonymka:)

Dobry den.
Potrebovala by som poradit ci je spravne to co robim.Kedze vazim vela tak som si povedala ze nebudem nic jest.pocas poslednych dni som si dala na ranajky jogurt a na obed len polievku.v priebehu tyzdna som schudla 3 kg.moze mi tato "dieta" nejak ublizit na zdravi??
Vopred dakujem za odpoved.

ja :)

aha, tak prepac, ja som sa len bala ci nemas nabeh na anorexiu :) ale merias tolko isto kolko ja :)
a preco neskusis tu 90-dnovku? najdi si to tu v temach co baby pisali co jedia a tak.

ja :)

nenapises kolko merias a vazis? dufam ze nemas 50 kil, teda bolo by to skvele, ale potom tu niesu na mieste take myslienky

macica

som len lajik :), tak ale myslim si ze ked takto nejes, telo si zacne automaticky ukladat do zasob to co zjes, aby malo co spalovat ked neprijimas ziadnu potravu, a potom ked schudnes a zacnes zase normalne jest vsetko naberes naspat pretoze budes mat pribrzdeny metabolizmus, no ako to po sebe citam je to dost zmetenecky napisane ale da sa pochopyt co som chcel povedat

anonymka:)

ja si uz teraz pripadam jak nenormalna....a neveceriam...nemam chut jest pri pomysleni na to ze potom si sadnem k telke a dalsie kilo bude prilepene na mne...

ja :)

tak k tomu skus pridat espon na veceru nejaky salatik. a bud si vedoma toho, ze uz nebudes moct jest nikdy normalne, lebo sa ti to vrati. naozaj to prehodnot

anonymka:)

tak ale ja som jedla aj ten jogurt a polievku pravidelne :D ...aa proste ked nieco zjem tak mi zacne strane chutit a zerem jak hovado .... :D ...smejem sa..ale je mi do placu... :((
nic mi nezabera :((

ja :)

to chces nejest do konca zivota? takto to nerob, pretoze aj ked zacnes po case jest normalne, priberies naspet, mas to zbytocne trapenie. kedze mas pevnu volu, zvol rozumnejsiu dietu, hlavne jest pravidelne.