Som nenormalna?

Príspevok v téme: Som nenormalna?
alt

Po tom co sa dnes stalo v devinskej novej vsi som si pozrela par clankov na internete ako o nas pisu vo svete a v istom zmysle ma to tesi ze pisu o Slovensku. a zaroven necitim nejaku extremnu lutost nad tym co sa stalo, viac menej ista lahostajnost. Ja viem ze by to bolo ine keby sa to stalo mne pocitila by som co to je. Ale jednoducho tak citim. Je toto normalne?

Nikcca

Ahojte. Prepacte ze sem pisem do temy ale ked uz sa o tom bavi tak si prosim vas nazor.

Vcera ked sa ti stalo som od devinskej blizko. Som v dubravke. A ked sa to stalo strasne sa mi to pacilo ze to bolo ako zo zleho filmu a cgvela som aby to prislo do dubravky. Chvela som to zazit ze nam niekto pod domom pali. Som normalna ??!

Ale na druhej strane mi cely den bolo z toho zle nic som nejdela poobedie prespala a o osmej som sla spat znovu. No zazivala som nejaku euforiu. Stale ked som pocula tie sanitky a tak

Nikcca

Ahojte. Prepacte ze sem pisem do temy ale ked uz sa o tom bavi tak si prosim vas nazor.

Vcera ked sa ti stalo som od devinskej blizko. Som v dubravke. A ked sa to stalo strasne sa mi to pacilo ze to bolo ako zo zleho filmu a cgvela som aby to prislo do dubravky. Chvela som to zazit ze nam niekto pod domom pali. Som normalna ??!

Ale na druhej strane mi cely den bolo z toho zle nic som nejdela poobedie prespala a o osmej som sla spat znovu. No zazivala som nejaku euforiu. Stale ked som pocula tie sanitky a tak

Nikcca

Ahojte. Prepacte ze sem pisem do temy ale ked uz sa o tom bavi tak si prosim vas nazor.

Vcera ked sa ti stalo som od devinskej blizko. Som v dubravke. A ked sa to stalo strasne sa mi to pacilo ze to bolo ako zo zleho filmu a cgvela som aby to prislo do dubravky. Chvela som to zazit ze nam niekto pod domom pali. Som normalna ??!

Ale na druhej strane mi cely den bolo z toho zle nic som nejdela poobedie prespala a o osmej som sla spat znovu. No zazivala som nejaku euforiu. Stale ked som pocula tie sanitky a tak

si normalna

kazdy to vnima inak. niekoho sa to dotkne az prilis, niekym to ani nepohne. cudne by bolo keby postrielali tvojich pribuznych a s tebou by to nic nespravilo.

mne osobne cely ten hunbuk okolo toho az prekaza. hlavne to, ako vsetky nase media riesia, ze to bolo vsade vo svete a jojka sa nezabudla pochvalit, ze ich redaktor telefonoval az s al-jazeerou. toto mi pride dost cudne.

bibi1234

tak, vraj to boli romski asociali, ktori s nim susedili a boli casto hlucni... tazko povedat, ktoremu z nas by z toho nepreplo, tak ako jemu...
www.sme.sk

bibba

slovensko prerazilo vo svete :) uz si ho aspon zapamätaju. sorry, cierny humor. a k veci... nahodou mna to vydesilo a velmi ma to zaujimalo cely den.

beskyd

ked uz by si mala byt pre nieco nenormalna tak skor preto, ze sa tesis, ze o slovensku sa pise v takychto suvislostiach:)))

beskyd

inak ta devinska posobi na prvy pohlad takym celkom harmonickym dojmom ked to porovnam so zvyskom blavy.. ale nejde o to. s tou lutostou nad nestastiami je to dost zaujimavy fenomen.. kolko bolo kriku a lutosti, sustrasti atd. ked padlo lietadlo s tymi polskymi mecenasmi v Katyni, ale neviem ci tolkym ludom bolo tak isto luto ked sa pri ugande v afrike minuly mesiac potopila lod a tusim zo 60 ludi prezilo len par. tym chcem povedat, ze tu kvazi lutost u ludi vytvara skor ta medializacia nez samotny fakt ze niekto prisiel o zivot, takze az taka nenormalna nie si:) a cim je to blizsie k nam, tym citime vacsiu lutost, lebo sa citime zrejme podvedome dotknuti, ohrozeni, ale nie z nejakeho sucitu s clovekom by som povedal. tie media fakt robia divy, ked si spomeniem ze pred rokmi chodila taka detska spevacka sutaz HVIEZDICKA a nikto to nepozeral, pricom to bolo to iste co dnesna superstar, len bez toho humbuku, showbizu a pozlatka a umeleho nafukovania zbytocnosti okolo toho.

ojka

mňa sa tiež našťastie tieto katastrofy a nešťasia osobne nedotýkaju, ale ja som zasa taká, že to všetko oplačem, je mi to jednoducho ľúto, že sa niečo také deje vo svete a nedokážem s tým nič robiť, žiadno pomôcť, zastaviť to,.... bezmocnosť

R4d0sl4v

tak aj mne to je lahostajne :) obycajne vybavovanie uctov v zahranici sa to deje denne u nas jeden krat a su s toho hotovy vsetci ... keby mne niekto dlzil velke peniaze alebo sposobil zo zivota peklo tak by som mu nielen rodinu ale aj vsetky pokolenia ich roda vystrielal