ozrata kamoska

wowo1

nic s nou nebude.
Uz to neurobi tak lahko.
Skor by ste jej mali pomoct a nedivat sa na nu cez prsty a zle.Leby vy deti viete byt zle, mozno to vypila koli nejakym hlupym spoluziackam....dufam ze jej budes pomahat so zmeskanym ucivom

speedy1

Kokos, ze pol litra 52%-ného alkoholu. To sa snád ani nedá vypit. Nechápem, ako niekto môze urobit také nieco. Ved to je pre jej organizmus jed. A tá pecen, ako jej asi bude vyzerat a celý organizmus. Ved sa este vyvíja, a to uz pije? Teraz v trinástich? Ved ju to mohlo zabit. Skoda, ze osveta na alkohol nie je vacsia, u týchto mladých ludí.

lioness_01

čo bude s ňou v škole???? ak vôbec do nejakej školy aj pôjde, na otravu alkoholom sa aj zomiera, zvlášť pri vypití pol litra 52% chlastu v 13tich rokoch...

držím jej palce aby sa z toho dostala, dala by som jej rodičom aspon brutálnu pokutu a tiež tomu kto jej ten alkohol predal...

v škole z toho nebude mať nič, čo by mala mať, urobila to vo voľnom čase, je to viac menej jej vec

ale nechce sa mi veriť, že 13tke chutil tak silný alkohol, to nechutí ani mne a 13 som už mala dosť dáávno :)

zuzic

zedesky maju nizku uroven jej sa nestane nic nanajvys si na nu ucitelia "sadnu". spoluziak chodil napity aj na vyucovanie a nikdy nic nemal okrem zapisu za drzost, az po napadnuti ucitelky podmienecne vylucenie

ivana45

V skole urcite vymeska zpar hodin, kym sa da do poriadku. Inak nic. Dobehne ucivo, dostane vysvedcenie. Alebo nie.
Je to des ale nastastie to zatial prezila a snad sa z toho naozaj dostane bez nasledkov na zdravi a snad sa pouci (ona aj vy). Pomozte jej. Ludia proste robia aj hluposti, stane sa.

dobra vila

Co by s nou bolo v skole... nic, ak sa z toho dostane. Znizenu znamku nedostane, ved to spravila cez prazdniny. Max bude kazdy zo zvedavosti zistovat ako sa to stalo a preco... Predsa len ma 13. Neuveritelne...nepomylila si vinko s malinovkou? :D 13 rocne dievca este ani nerebeluje..normalne by som ten omyl uverila :D