Otehotnenie

Príspevok v téme: Otehotnenie
qwerty

Dobry den, mam nasledujuci problem. Zacala som uzivat antikoncepcne tabletky Diane 35. Po 9 dnoch som mala pohlavny styk. Je mozne, aby som bola tehotna. Po kolkych dnoch je uz antikoncepcna tabletka asi ucinna? V navode je pisane, ze do siedmych dni este pouzit nejaku inu barieru pri styku, ale neviem do akej miery sa "obavat" po deviatich dnoch alebo tak. Okrem ineho som bola ockovana proti hepatitide nejakych par dni pred stykom. Mohlo by to ovplyvnit ucinok antikoncepcie? Dakujem.

makra

jaaaaj, ked to je uvedene v letaku, tak pohoda, kazde tabletky maju iny system, ked s nimi zacinas, ja ich beriem uz 4 roky, tak si to nepamatam

qwerty

no, ale vajicko sa uvolnuje az neskor, nie? myslite, ze je velka pravdepodobnost, ze by som bola tehotna? Mna prave zmiatlo to, ze v navode sa pise, ze ak uzijeme prvu tabletku az v 2.-5. dni po zaciatku menzesu, tak este sedem dni treba pouzit aj iny typ ochrany. Ja som mala styk az 9. den po uziti tabletky... :(

machulka006

záleží od toho či si HAK začala brať v prvý deň menštruácie alebo 2-5. deň....ak pvý, tak je to v pohode....