Pritahuje ma expriatelka mojho partnera. Som lezbicka?

Príspevok v téme: Pritahuje ma expriatelka mojho partnera. Som lezbicka?
bibike

ahojte. momentalne mam staleho priatela. neviem, ci som bisexualna alebo nie, mam v tom sama dost zmatky a neviem poriadne na com som. pritahuju ma muzi, ale aj niektore zeny. neviem, ci by som vedela mat vztah so zenou, ale sex by som si so zenou vedela predstavit (doposial som to neskusala).moj priatel ma expriatelku, ktora ma sexualne pritahuje. je to dievca, ktore mi povahovo absolutne nesedi, ale je strasne pritazliva co sa tyka vyzoru. som lezbicka alebo proste zeny moze vzrusovat aj zenske, nie len muzske telo?

Jojo14

No aj ja mám taký problém.. :/ mám 14 rokov no som strašne mladá ja to viem?
trošku sa cítim ako bisexualka pretože má priťahuje jedno dievča ktoré by som si veľmi dala
Včera sme boli spolu vonku a začala má chytať za cicky a viac sa mi to páčilo ako keď má chytal bývali
Som bisexualka? páčia sa mi dievčatá a aj chlapci a teraz neviem :// asi je to 50 na 50

zzzzzzz

No ja mam tiez nejaky taky problem. Milujem sex s muzmi a neskutocne si ho uzivam.... Ale sny mam so zenami stale s nejakou inou a velmi ma to vzrusuje rano vstavam vlhka... No vztah so zenou by som si predstavit nevedela ale sex ano!!!

lalalalala

vela zien maju bisexualne sklony uz len ked si dokazu dat kamaratky pusu na lice na usta a nepovedia "fuj" co chlapi by urcite povedali a keby len to :D paste kopacka a tak:D proste zeny su take radi sa oddavame novym veciam emociam ...raz ma zaujala veta ze clovek nevie hovorit a moze nenavidiet cloveka preto lebo ho vlastne obdivuje a zavidi mu ..mne sa to stalo s mojej najvacsej nepriatelky sa stala laska a ona to citila rovnako som si ista.snivala som o nej kazdu noc pritahovala ma ako este nikto:) no ani jedna sa neodvazila to priznat. a doteraz sa spolu nerozpravame lebo sme ine ...no nastastie potom prisiel chlapec ktory ma vedel uspokojit a odvtedy na dievca ani nepomyslim:) ak mas priatela a pritahuje ta niekto iny mate asi velky problem nemyslis? lebo to nieje normalne, znamena to ze ti nieco chyba..utekala by som od takeho vztahu tak rychlo ako sa da:) uz po mojich skusenostiach by som nestracala cas s takym clovekom..lebo nic nevyriesi hadky lepsie ako kvalitny sex:))

LIANA81

podla mna ked to nevyskúšaš nebudeš si na istom..len tak sa presvedčíš..len neurob chybu a neurob to s nou...nájdi si trebars jej podobnú...

emilj

podla mna je zenske telo celkovo krajsie ako muzske, a to aj pre muzov a asi aj pre zeny. takze ja si nemyslim, ze musis byt lezbicka alebo bi, mozno sa ti proste paci zenske telo.

bibike

tak to je super, ze sa najde niekto podobne uchylny :D to, ze sa mi pacia aj zeny uz trochu zacinam vstrebavat. Ale to, ze najviac ma vzrusuje zena, ktoru nemam rada, je vazne zvlastne. mozno preto ju nemam rada, lebo na nu ziarlim, ked sa mi paci. kakaraka a teba ako pritahuje ta zena? alebo aky k nej ma vztah? ziarlis na nu?

kakaraka

mna tiez pritahuje priatelova ex. som rada ze nie som sama. uz som si zacinala mysliet ze som nenormalna :)) sex s nou by som nechcela. len mam niekedy velku chut ju pobozkat a drzat v naruci