milenec?

Príspevok v téme: milenec?
Brenda

vobec nechapem preco je taky zoznamila som sa snim pred 2 mesiacmi a vtedy sme sa spolu vyspali aj ked sme sa poznali iba velmi kratko a od vtedy ma stale vola k nemu a tak..lenze ja som mu uz povedala ze ja by som chcela vazny vztah a on ze to nie ze...tak caw..a tak som si myslela ze sa uz neozve aj ked sa priznam bolo mi to jedno a myslela som si ze ma kopu inych bab ale on sa mi stale ozyva a hovori ze ma ma rad a ked som vonku z kamaratom dakym tak na mna ziarli...vobec tomu nerouzmiem..:(

Brenda

megy10
hmmm nemas pravdu...neviem ani preco sa to stalo...a ja teraz som nic necala ze sa ozve ani nic ale ozyval sa len koli sexu a uz som ho poslala kadelahsie...

megy10

jezis baby to uz je horzne vyspite sa s hocikym, aj opat by si sa s nim vyspala, len aby bol s tebou, takto s tebou nebude, ked mu roztiahnes na prvu supu nohy!

janab

Tak sa ho opýtaj rovno, že či si mu dobrá len na sex?..ak áno,tak si vyvod z toho potom dôvod...si dobrá v sexe..asi. No chodiť s tebou nechce..prečo?..opýtaj sa. Za to nič nedáš. A ako sa rozhodneš, ked odpoved bude, ..áno len sex?..to musíš vedieť ty..

Brenda

tak to uz viem ze nechce vztah a ja chcem ale mam aj svoje potreby a nemozem cakat do vtedy kym sa daky chalan najde ktory chce vztah...a len som sa pytala ze preco to robi a uz viem..:) a dakujem..:)

civediamo

mota,mota,namotava:))moja zlata ide mu len o jedno a je mu pohodlne mat teba ked vie že ta raz dostal,tak ta chce dostat znova o vstah mu iste nejde,ako už na začiatku povedal,,,ked chceš milenca nemaš problem,,,ale ak chceš niečo viac preč od neho a čim skor lebo ťa ojekabati:)))

AdamKrt

Ak Ti zo zaciatku povedal, ze nechce vazny vztah, tak Ti pletie hlavu preto, aby mal z Teba milenku... Nechce zakazdym inu babu. Chce Teba, ale len ako milenku... Tymto sa snazi si Ta udrzat.