Čo mám robiť??

Príspevok v téme: Čo mám robiť??
kiara13

Už asi pol roka má sestra priateľa...ona má 16 a on 18...problém je v tom, že on sa k nám už akoby nasťahoval...máme 2-izbový byt, izbu mám so sestrou spoločnú...proste mi vadí že on spáva v našej izbe, ja tam nemám žiadne súkromie...snažila som sa im to vysvetliť už viac krát po dobrom, ale nešlo to...moja sestra je proste rozmaznané decko čo musí mať všetko čo si zaumieni...najhoršie je to, že aj naši jej to tolerujú..najprv to riešili tým, že mu zakázali u nás spávať, no o týždeň znova to isté...už neviem čo mám robiť, sestra sa so mnou nebaví už 3 mesiace...vo vlastnom domove sa cítim ako cudzia, už ani mama so mnou normálne nevie komunikovať a navyše mi povedala, že ešte JA môžem byť rada, že mi ustupujú tým, že chodia spať do kuchyne, kde sa nemôžem ísť ráno ani najesť, lebo tam majú rozprestreté matrace po celej kuchyni!!!...všetka zlosť sa vo mne hromadí, a to nie je moc dobré...:(

usiko

ty a nemoze to bytaj tym, ze rodicia vedia, ze uz mas 20 a chcu ta vystrnadit z bytu,bysi sa osamostatnila? a takto sa im to pravdepodobne aj podari?

usiko

aha, takze si starsia nez sestra.....no,to je strasne, co jej dovolia......ako, ty nemas priatela, ze by si byvala s nim?

kiara13

ja som staršia!!!! mám 20 preboha!!a divím sa našim že ONA má u nich väčšiu autoritu ako ja!!...ja môžem povedať čokolvek, aj tak som vždy tá zlá ja!!:(

usiko

divim sa rodicom...to, aka sestra je, je ich praca a pokial dobre rozumiem, tak robia chybu na chybu.....no, dievca, mas to tazke, pravdepodobne si mladsia od sestry takze to budes musietpretrpiet, kym sa nerozidu...

kiara13

No veď aj mne sa to zdá, že je ešte na to mladá...ale samozrejme najmladšia, najrozmaznanejšia...všetko jej u našich prejde, hlavne u mamy...no a myslíš že už som to nehovorila aj mame?..a ona mi na to povedala, že on ju vozí do roboty!!!...potom som už fakt na ňu vybuchla, už sa to nedalo...ja si prípadám, ako by mi ukradol celú moju rodinu...on je strašný ťuťko...on je ako pes mojej sestry...všetko čo mu povie to on urobí...minule som sa jeho spýtala či by mu nevadilo keby sa unho doma také niečo a dialo, a on bol iba ticho a sestra mi povedala nech mu dám pokoj...ona musela rozprávať za neho!!!...

AdamKrt

Divim sa rodicom, ze jej to nezatrhnu. Jednoducho nepustia chalana do bytu a je to. Nie Ty, ale oni by mali nieco urobit. Najst si byt. A ak nemozu, tak nech si pockaju. 16 rocne decko by nemalo spavat este s priatelom a u rodicov.