rozchod

Príspevok v téme: rozchod
sklamanááá

chcela som sa len opýtať čo to znamená ak mi vždy priateľ povie
,,ty máš na viac ako som ja prepáč ale je to tak
možno ja vobec nemám na vzťah,,
Ako boli sme už milion krát rozídený a zas sme sa dali dokopy, ale ja už na to nemám nervy.
Chcela som sa len vás ostatných spýtať, kolko rozchodov ste už mali vo vzťahu, a či ste normálne fungovali dalej vo vzťahu?

estel

NO ja neviem, ja som chodila s chlapcom arozisla som sa s nim asi 5x, lebo sa to snim nedalo vydrzat-introvert, nesebavedomi divny ufnukany, bola som pre neho skor matkou. A on so mnou asi 2x z tych istych dovodou ako ty. Potom sme sa zase dali do kopy, zdvihla som mu sebavedomie ako vravi prispevok predomnou slubila Ze budem pri nom stat vzdy a tak sme sa vzaly. Potom prislo tehotenstvo a problemi, druhe tehotestnetvo skoncilo zle, potom tretie plne strachu, potom prebdene noci, otravny svokrovci... Zrazu som potrebovala oporu aj ja, lenze on ju stale len cakal odo mna. Tak samota beznadej, az som ho nakoniec znenavidela. No on sa nerozvedie lebo ma ma rad. A pri dvoch malych detoch som na nom finacne zavisla. prosim vas neskoncite ako ja, ked sa ku vam chova jak k matke... zbavte sa ho

BJ ma pravdu

BJ ma uplnu pravdu..to co vy pisete ze sa jej chce zbavit a tak to je hlupost..moj priatel mal v minulosti s tym problem..Ale pochopila som ho a zvihla mu sebavedomie..Tak mu ho pozdvihni aj ty ak ho milujes :) povedz mu ze je skvely a ze sa nema coho bat ze ty budes pri nom stat vzdy :) A ze ho milujes taky aky je :)

ivana45

sklamanaa,
on to mozno hovori preto, lebo chce pocut od teba, ze to nie je tak. Ze mu povies, aky je skvely a podobne.
Nieco ako ked chce zena pocut ze je pekna, nie je tucna a podobne.
Alebo je mozno naozaj taky predposr..., ze ho nechas, ze je otravny a stale chce čičikať a chlacholit ako male decko. To moze byt pekne protivne, ja by som nevydrzala.

rozumiem ti

sklamana: ten chlapec ma pocit, ze tento vztah je nanho privela, ze ho nezvlada. ze nezodpoveda poziadavkam a narokom, ktore su nanho kladene... to by som videla najskor za tou vetou.

zistila by som si, preco a na zaklade coho ma taketo pocity s tebou vo vztahu.. az potom budes vediet naisto, co s tym.

sklamanááá

ja som len o chcela povedať tým že skôr cítim ako keby si vždy svoje nízke sebavedomie, kompenzoval na mne, a vždy ho ppoteší ked ma dokáže naštvať, preto som len chcela dať radu iným ženám, aby nemali vzťah z ľútosti nikdy lebo sa to obráti proti ním,-(

sklamanááá

tak neviem
on váži 53 kíl pri výške 174 a ja 60 kg pri výške 172. ja ukončené vysokoškolské vzdelanie on stredoškolské. on je nezamestnaný 2 roky, ja 2 a pol mesiaca a povahové vlastnosti je skôr introvert on.

boba12

myslim, ze je to len zdvorile odmietnutie, snaha nezranit ta tym odmietnutim. Nieco ako Okudzavove ...davajte govorit drug drugu komplimenty...
Nizke sebavedomie sa prejavuje inak. Ibaze by slo o akesi verejne sa sebabicujuce cudo... nemyslim.

BJ

chcela som sa len opýtať čo to znamená ak mi vždy priateľ povie

,,ty máš na viac ako som ja prepáč ale je to tak"

Je to nizky pocit hodnoty seba sameho (male sebavedomie, malo sebeucty a sebalasky), kedy ma pocit, ze ty mas vacsiu hodnotu (mas v sebe viac sebalasky, viac si vazis samu seba ako on), a tato nerovnost v nom vyvolava pocit viny, ktora nici vztah.
Jediny sposob zachrany vztahu je, aby zvysil tieto svoje vlastnosti, ale i tak to nemusi znamenat zachranu vztahu, kedze so svojim novym "hodnotnejsim" ja moze zistit, ze vlastne hlada niekoho ineho. Je to vsak najvacsia a jedina sanca, ako zachranit vztah. To jest moj nazor.