Muži- Kolko orgazmov vydržite sexovať až kym ,,nezvädne,,?

lost

tak toto je po 4 hodinach tenisu priliz narocna diskusia :D
takze nechapem presne co chcela m24 naznacit Včera o 19:20 ...
vies, my muzi, obcas, treba nam to povedat polopatisticky :D
ale ak som to srpavne poskladal, (to puzzle ale nema ziadne tie usi alebo co to je), tak sa myslis, pretoze ja nerad leziem, je to pomaly sposob pohybovania sa v priestore :D
len som sa nudil, a tak napisal co si myslim.. respektive, dalo by sa povedat, (ale to az teraz), ze som prihodil na ohen :D
mam zrejme nizku hladinu cukru v hlave, kedze neviem ci davam zmysel, ale co uz, musim s tym nieco robit, fml..

m24

pre prispievatela posledného príspevku: to som nepísala ja, tak bud trošku všímavejšia. to, čo si skopírovala, písal AdamKrt ..

M24

m24 je riadne prihoretá... keď píše... m24: napisala si ze chce JEDNOZNACNU odpoved. Lenze na nu treba JEDNOZNACNU otazku.... Ked mi povie niekto SKOC, tak mam povedat, kde, kedy, ako daleko, kolko skokov atd. Pretoze inak to nema vypovedaciu hodnotu...

A čo keby si prinútila partnera aby si na penis nalepil- dal papierový centimeter, aby si pri stoporení mala 100% výpovednú informáciu... že sa mu nechce šťať ... ale sexovať ???

M24

m24 je riadne prihoretá... keď píše... m24: napisala si ze chce JEDNOZNACNU odpoved. Lenze na nu treba JEDNOZNACNU otazku.... Ked mi povie niekto SKOC, tak mam povedat, kde, kedy, ako daleko, kolko skokov atd. Pretoze inak to nema vypovedaciu hodnotu...

A čo keby si prinútila partnera aby si na penis nalepil- dal papierový centimeter, aby si pri stoporení mala 100% výpovednú informáciu... že sa mu nechce šťať ... ale sexovať ???

elan

trosku to odlahcim.kanon 50 ma pobavil. dalsi chuck norris. cele noci nespi len pocita kolko krat sa mu postavi. co sa tyka priatelky mal by si spravit kurz prvej pomoci lebo raz sa priatelka nemusi prebrat...naozaj zabavne co ludia dokazu vymysliet.
niektore nazory su poucne vidiet ze diskutuju aj intelektualne vyspeli ludia, treba len trosku empatie a je to ok

AdamKrt

KANON 50:

prepac, ale ja neratam, kolko sa mi postavi. Stoji dost. Mne staci to, ze priatelka prva ukoncuje milovanie, ze ma dost a ja by som kludne este par dalsich hodin mohol pokracovat...
----------
m24:
tak to necitaj. Tiez mi kopec prispevkov zily netrha, tak ich predsa citat nebudem... ;-)
-----------------------
m24: napisala si ze chce JEDNOZNACNU odpoved. Lenze na nu treba JEDNOZNACNU otazku.... Ked mi povie niekto SKOC, tak mam povedat, kde, kedy, ako daleko, kolko skokov atd. Pretoze inak to nema vypovedaciu hodnotu... A ak sa niekto pyta na to, kym mu nezvadne, tak co pomoze otazka napr. ked napise 1x, ked to moze byt 1x za minut, hodinu, den. Ci ked napise nietko 20x /je to za sebou, za hodinu, den, minutu, mesiac, rok/? A ked niekto ma sexualny vikend, ze sexuje nielen jeden den, tak ako to budes ratat ? Naviac niekto ma sexualny styk 7 minut, niekto 70 minut, niekto par hodin, dalsi 2x tolko, ci dlhsie... Naco je potom zbytocna informacia, ked sa maju porovnavat hrusky a jablka ? To je, akoby si sa pytala, ze mam tu 1kg ribezli, 1kg malin, 1kg cucoriedok, 5 jablk, 4 hrusky a kolko kusov vsetkeho ovocia mam a kolko vazi presne gramov ? ;-)

tak.tik

no boze ,tak ma Adam rad sex!!!!! co je na tom? co ho stale riesite? nechapem takych ludi, co stale poukazuju na urcitu osobu jaka je, jak pise ,kolko chyb v teme napisala a podobne ,sakra ludia nerieste hovadiny
mozno sa vam tema nepaci tak nepiste do nej a basta !!!!!!!

m24

ok,zlepšuj sa,ale my na to nie sme zvedaví! :D ale bohužial, stále nás o tom informuješ, v každej téme, čo sa týka sexu ..
tak tak,ako píše kanon,neviem,čo sa rozčarovávaš, tak na nás kašli, je to len naša mienka o tebe :D a ked chceš prispieť do nejakej témy, kde chcú jednoznačnú odpoved, tak ju aj napíš a nerozoberaj zbytočne okolo toho :D