ŽENY/BABY S AKÝM MUŽOM SI VIETE PREDSTAVIŤ CELÝ ŽIVOT, A ČO BY MAL PRE TO ROBIŤ?

verula

nO TO ZáLEžI NA vás oboch ako dlho vám to vydrží. Musíte rátat s tým , že v živote nie je len pekne vyšlapaná cestička , ale je aj hrbolata a ked budete po nej kračat obaja spoločne a všetky prekážky spolu prekonavat a najzajom sa podporovat a ctit si jeden druheho tak to môže byt tak ako za čias našich starých mám , až po hrob.

ojojoooj

nooo.. moj chalan je u mna tiez prvy vo vsetkom.. nevedel to, ale ked som mu to povedala ostal smutny, zevraj baba nikdy neostane s chalanom ktory ju pripravil o panenstvo... teda ja som o tom nikdy nepocula... a vy??
ja v tom nevidim ziadny problem, praveze som rada ze je vsetko tak ako to je :)
podla mna je zakladom uspesneho vztahu hlboka uprimnost, tolerancia a hlavne laska (ale muzi casto robia tu chybu ze lasku nedavaju tak najavo ako to zena potrebuje)
malickosti vela spravia :))

jo a este vzajomne porozumenie je podla mna velmi dolezite :D

hassy

zalezi to do typu cloveka...ja som mala frajera od 16 tri roky, ( do 19) a on bol tiez taky ze rodina, navzdy budeme spolu, sladky presladky - a ja takych moc nemusim, aj ked som ho lubila, ale prekazalo mi to. on bol taky domased, a ja som zase bola strasne ziva, chcela som chodit na diskoteky ( ked som bola starsia), s kamoskami do mesta, spoznavat inych ludi, a priznam sa ze naslo sa par chlacov pocs nasho vzthu ktory ma neskutocne pritahovali a keby som nebola zadana bohvie co by sa stalo... ak je tvoja priatelka citliva, rodinna - potrebuje mat takeho aj partnera, ak je to naopak vychrica, chce vsetko vidiet, vsade byt , tez potrebuje takeho partnera a nie "slaďouša" :)

H2O

Záleží od konkrétnych ľudí tj. v tomto prípade vás dvoch.. ale v konečnom dôsledku si myslím, že vernosť je len nedostatok iných príležitostí :) no ale na taký názor asi nie si zvedavý - takže inak.. Žena chce od prírody toho najlepšieho, muž zas čo najviac žien.. takže ak ti môžem poradiť, tak sa snaž byť stále tým naj tj. prirodzene sebavedomým, zdatným, zábavným chlapom a minimalizuješ tak riziko ..

bibi1234

BenkoXxX-zalezi na jej povahe, ci je rodinny typ alebo dobrodruzny... Ak je rodinne zalozena, tak mas vyhrate, lebo sa neda prevalcovat chvilkovymi emociami a rozmysla aj nad dosledkami svojho chovania... hlavne by si nemal byt moc ziarlivy a nevpustat pochybnosti a nedoveru do vztahu, lebo sa to moze rychlo pokazit... Mozes ju poziadat o ruku(neznamena to, ze sa mate hned zobrat, ale moze to byt prejav lasky a taky zavazok do buducna... vela muzov si takto oznackuje zenu:O))) a svadba je o 10rokov...)

BenkoXxX

Ja sa len bojím, že ma podvedie s iným :( ..
A dnes mi povedala prečo má jazvu na hlavičke (pretože som ju náhodne našiel, bola zakrytá vlasmi celú tú dobu), že mi o tom nechcela hovoriť ale že keď bola malá že sa stala búračka a ju trafilo koleso z auta a museli jej hlavičku zašívať celú:( .. a keď mi to akože povedala ja som sa rozplakal ani neviem prečo prišlo mi to tak ľúto mohla zomrieť .. a proste chcem byť s ňou navždy !
Tak by som rád chcel zistiť, ako to spraviť aby somnou navždy vydržala!

-asi trošku príspevok mimo tému, prepáčte :)

bibi1234

Iveta Michael-no neviem, ci je dobre byt vo vztahu ta submisivna, ved taky dominantny chlap Ti potom musi skakat po hlave... poznam vela takychto kamaratok(98% su blondinky) a nie su stastne, lebo muz ich ma len za handru a casto su obetami nasilia, ponizovania, podvadzania, ..

bibi1234

BenkoXxX-a preco by Vam to nemalo spolu vydrzat??? Uz len zalozenie tejto temy znaci, ze ju lubis a chces ju mat po svojom boku, ona to urcite citi a uz len tymto mas pekne predpoklady, ze si ju udrzis...
co sa tyka mojich poziadaviek-
musi byt rodinne zalozeny-musi mat rad deti, zvierata, mna a vsetko to stpiet vo svojej posteli:O))) lebo moj pes nebude spat na zemi;O)))
musi mi byt dobrym kamaratom-lebo ako zivotny partner nahradi postupne moje kamaratky(to je prirodzeny jav, zeny sa venuju praci, detom, manzelom, starosti o domacnost,... a uz nie je tolko casu sa stretavat)
aby som si nenasla niekoho ineho, mala by som citit z partnera istotu, ze je cielavedomy, ambiciozny, ze sa chce rozvijat, ze sa necha mnou tahat hore, da si poradit a naopak ma nebude tahat k zemi... musi sa aj on pricinit o to, ze do 10rokov budeme zit v baraciku a nie jest suche rozky a nenechat to len na mne:O)))
mal by si trhat chlpy z nosa a usi:O)))
mal by mi pomahat v domacnosti...
mal by byt sice spolocensky, ale nechodit na diskoteky... 20-28rocni muzi to este ano, ale muzi po 30tke tam uz nemaju co robit... nemal by to byt krcmovy typ, raz za tyzden na 2-3hodky to ano, ale nie kazdy den tam do noci vysedavat,...
nemal by si vypisovat na pokecoch, boomoch, nastastie ten moj nema ani fb:O)
nemal by byt koketny, otacat sa za druhymi zenami-moj chlap je naozaj jeden z mala, ktory to nastastie nerobi:O)))
mal by byt manualne zrucny-vediet vymenit pneumatiky, opravit elektriku,...
mal by mi hovorit, ze ma lubi, ale zas nie 10x denne, lebo by som si to moc nevazila, sem-tam mi napisat zamilovanu alebo rajcovnu sms a hlavne by ma mal vela mojkat, hladkat a tak trosku mi sluzit(chodit so psom von, ist mi kupit na pumpu pit, bagetu, nanuk, cigarety, casopis)aj ked si to zmyslim o 3rano:O) a nefrflat pritom, ako moj priatel, ze preco mi musi stale robit otroka:O)))
dolezite je, aby bol reprezentativny typ, musi byt slusny a mat sarm zaposobit na rodicov, kamaratov-lebo oni su casto iniciatormi rozchodov, ked im dany clovek nevyhovuje, nesedi, prekaza... hlavne ak sa rodicom zatko pozdava, tak ako pri mojej sestre, tak jej dohovaraju, co je na neho taka zla, nech sa zlepsi, nech mu viac vari a ze lepsieho frajera si uz nenajde...
mal by ju brat na vecere(kludne platit 50na50), ale mal by zenu bravat von, posediet si a netvarit sa otravene, ked zena nechce sediet doma na zadku..
a hlavne, zena vie vzdy, co je pre jej chlapa najlepsie, takze sa musis nechat nou usmernovat a nebrat to ako dirigovanie:O)

Iveta Michael

A aký muž mne vyhovuje? Nežný ale dominantný,charakterný introvert,ten čo by ma hýčkal a nechal sa hýčkať,ten čo by ma strážil a usmerňoval....chcem muža ktorému sa budem môcť podriadiť :-) Som asi jedna z mála čo si toto želá....ale vždy som vedela čo od lásky očakávam...

levanderka

a preco by nevydrzalo ? poznam par, ktory boli spolu tiez od jej 15 tky, on mal asi 18 aaa boli spolu sedem rokov a vzali sa a maju krasne manzelstvo :) len treba tsale budovat vztah, aby nezacala hladat inde s presvedcenim, ze mozno neokusila nieco ine.nieco co jej nedavas ty. treba hlavne komunikaciu. napriklad opytaj sa jej, ze ci si vie s tebou predstavit zivot aj napriek tomu, ze s inymi nebola a nemala s inym chalanom ako si ty vztah. ci ju to nelaka. podla mna ak ta miluje urcite ti povie, ze nie, ze si pre nu jediny :)
a ako sa spravat, no zase by si si mal o tom porozpravat s nou. ze co ju robi stastnou a co jej zase chyba.kazda zena vnima vztah inak a ma ine ,,poziadavky ,, :)