co mam robit ??? rozvod ???

Príspevok v téme: co mam robit ??? rozvod ???
Ingridka K

Myslite si ze je normalne ked moj mazel mi povie ze som jebnuta pica ze som jedla jeho lizickou ??? alebo ze ja co navarim sa zrat neda preto chodi do restiky.... ma svoj pohar salku vsetko.... nepije nefajci.... len nadava ponizuje mna aj deti , deti pridu zo skoly zacne kricat telce ruky umyt ked vas mater nenaucila.....

janab

Strašné!..ak máš zázemie, rodičov, priateľov, tak jednoznačne mu povedz, že bud zmení svoj správanie a svoj slovník k tebe a vaším deťom, ktoré si to nezaslúžia...tak podáš o rozvod...no len neviem, či ťa neudrie to hoviadko...a nemysli si, žiadneho chlapa nikdy neprevychováš!!!vyhod si z hlavy...ak je niekto debil primitívny, tak ním zostane do smrti...čo viac...vekom sa to zhoršuje...rozviesť a mať od primitíva pokoj!...

Liana...323

Neváži si ťa, neváži si ťa, neváži si ťa. Najhoršie je, keď sa zo vzťahu vytratí úcta - to je zabijak. Lebo láska pominie a čo ostane potom je vizitka vzťahu. Ak tam nie je úcta, manželstvá sú potom mnohé také ako opisuješ to svoje.
On so svojím správaním neprestane, kým si ťa nezačne znovu vážiť!!! Otázka znie, či začne. Ale dá sa to vôbec? Môžeš si začať vážiť niekoho, koho si už prestal? Ťažko.
Odpoveď na tvoju otázku: Ak si ochotná takéto správanie tolerovať naďalej, ostaň s ním. Lebo on sa nezmení. Ak nie si ochotná, odíď. LEBO ON SA NEZMENÍ !!! A ešte niečo, to že si ťa neváži on neznamená, že by si samu seba mala prestať vážiť aj ty.

civediamo

ingridka-ak si mysliš že sa jeho spravanie zmeni si na velkom omyle bude to stale horšie,,viem to mali sme to doma,,tisic krat som sa mame divila že to znašala ale znašať sme to museli aj my tri deti,,,a vieš čo mi povedala ked som sa jej už ako dospela na to spytala???žE NECHCELA ABY SME DETI VYRASTALI BEZ OTCA!!!vieš podla mna by sme boli ovela šťastnejšie sami s mamou ako s tymto "TYRANOM"lebo nič ine to neni len psychicke tyranie,,,my sme odišli a nemame si čo s nim povedať,roky sa s nim nebavime,,mama je s nim stale,zmenila sa už nečuší povie si svoje,aj tak stale robi to čo vždy,nikdy sa nezmeni,lebo on si ani nikdy neuvedomil že je chyba v nom...
takže ak chceš aj s detmi takto žiot prosim,ale rozmysli si čo je doležitejšie,,,myslim že to aby deti boli šťastne aj ked sa budete musiet pretlkat zvladnete to ver mi:)TY to zvladneš,,lebo musiš,,,kvoli sebe a detom,,,nenechaj sa zničit...

slobodnaa

myslím si, že on je normálny ale rozhodne normálna nie si ty, že si s ním. Ak ti taký život vyhovuje, prosím, ale z tých detí vyrastú presne takí istí magori ako si ty a tvoj muž. Gratulujem, keď už nemáš pud sebazáchovy, tak sa aspoň zamysli nad tým, ako a k čomu vychovávaš svoje deti, o ich psychike ani nehovoriac.

STASKA

Tak ty ideš este riesit ci mas s nim ostat kopa do riti nech ide, si mysli ze je panboh a ty nemas kusku sebaucty voci sebe a detom?
Taketo jednanie to je beze slov podla mna , sice som neni vydata a nemam deti ale tak daky ten rok som uz vo vztahu.....

adka25

som sokovana! vobec si ta nevazi,ja by som sa s nim vazne porozpravala, ako niektore naznacili mozno ma nejaky problem,sice ho to neospravedlnuje ale ak to pokracuje, odid.nezmeni sa a ziadna zena si taketo nezasluzi. Som uplne sokovana zo spravania niektorych muzov k manzelkam.

bibi1234

mirka 23 a najhorsie je, ze ked sa ho spytam, ako to s tym kladivom myslel, tak sa zacne rehotat a to ma este viac vytoci... tak ja mam potom spln aj 2x do tyzdna:O)
usiko-Tvoj tatino bol istym sposobom dobry clovek, len mozno nebol vychovavany k prejavovaniu citov, z toho by som obvinovala jeho rodicov nie jeho... Najlepsia kamaratka ma takeho otca, ten jej ani nezavolal, ked zmaturovala, ked ju zobrali na vysku, nikdy sa jej na nic nepytal, k narodeninam jej dal peniaze na stol a ani nepodal ruku... ale nepochybne ju ma velmi rad, len bol vychovavany vdovou, ktora mu zakazovala, ked bol maly plakat a vzdy musel byt silny a citovo sa neprejavovat... Aj ked je nezavola, ako je rok dlhy, stale sa vypytuje jej maminy, ako sa ma, ako ide praca, ci vsetko zvlada a ci nieco nepotrebuje, ale pritom sa stale hra na tvrdasa... Aj takych ludi treba vediet pochopit, aj taki ludia si zasluzia byt lubeni...

usiko.

a k tvojej otazke: ja by som si takeho cloveka ani nevzala, nie to s nim zila amala deti...ako fakt neviem, to si sa sama seba vobec nevazila, alebo co?Takze rozvod je tu jedine riesenie, aby deti mali klud.....

usiko.

ingridka, nie je to normalne. Poviem ti jeden priklad: moj otec je chronicky nespojny, stale nadava na kadeco mozne, je nervozny cely svoj zivot, vsade sme museli byt nacas, lebo on na nas nepockal, ked sa mu nieco nepaci, vzdy neskutocne sa rozculila nadaval, bolo to na dennom poriadku. Pritom nam neprejavoval ZIADNU lasku, naklonnost, ziadne teple slova. ALE NIKDY NENADAVAL NA NAS, ANI NAS NEUDREL, a predsa sme poznacene obe, aj mama aj ja, ja s nim nemam ziadny vztah, ani len spolu vo vytahu s nim nechcem ist, lebo je to trapne a nemame sa o com bavit. takze tak...a k tomu ten tvoj sa s detmi rozprava tak ako by si moj otec s nami nikdy nedovolil...tak mi povedz ako to bude v buducnosti......uz ked si sama seba nevazis, ber ohlad na deti, ktore z toho mozu mat riadnu traumu v zivote a ver,, ze ju mat budu......