Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

ahojte kocky.. tak ja som si dnes chcela spravit ovocny dnik, co som samozrejme nedodrazala..rpeto sa vas chcem spytat na nazor : do tretej som popapala tri jablcka a hrusku a o pol piatej som si normalne dala rezen ty koxo... z LANE.z diviny. a k tomu zemiaky.
co myslite????? moc som si ublizila???

nikki.7

áno, súhlasím...

Predtým, keď som žila taký, tým nezdravým životným štýlom,tak som si kľudne dala aj o ôsmej chipsy a to som ich vyjedala pri telke z postele.

Teraz mi to už však moje svedomie a vedomie nedovolí.

Mala som zdravotné problémy a na základe tých som zmenila svoj životný štýl.

A keďže mi pekne zišla aj váha,tak si ju chcem čo najdlhšie udržať.

alchamilka

nikki.7: ja sa zaoberám zdravou výživou , je pravda , že z dvoch mandarínok sa ani nenaješ , ale musíš súhlasiť so mnou že ak si dáš napr. o 19:00 2mandarínky a ideš spať cca. o 23tej tak ti to neublíži...

nikki.7

ahojte:))

Ja nehovorím,že by som mohla pribrať z dvoch mandariniek,ale kto sa aspoň trochu vyzná a zaoberá zdravou výživou,tak vie,že večer papať ovocie sa nemá. Obsahuje cukor, úplne každé kovocie ato už večer telo nedokáže spracovať a preto sa ukladá.

Konečne som sa s váhou dostala pod 70tku a nerada by som sa z toho tešila len pár dní,keďže ja mám tendenciu priberať a chudnúť. A to priberanie je rýchlosťou blesku. Keby som si nedávala pozor na stravu,môžem to zabaliť.

nikki.7

smajliqua:aroma zábal je vlastne zábal v takých elastických gázach, ktoré sú namočené v takej nejakej aktívnej kvapaline a ja som natretá nejakým olejom...potom 40 minút oddychujem a relaxujem...za tým si dám na každý druhý zábal lymfodrenáž a uvidím aký bude výsledok...Držte mi palce,zatial si myslím,že trošilinka ubudlo.

Teraz večer som spapala dve mandarinky,tak snád to nebude vidno na váhe,bola by som velmi nerada...viem že ovocie nie je správna volba,ale mala som velkú chut..