Menzes nedosiel ani po vyvolavacke..

mirka 23

sign, si nemyslim, že maš nejak rozhadzaný cyklus, ved 31-37 je v pohode, nie? Pri hormonalnych tabletkach chodi menštruacia presne na deň, ale takto, ked telo pracuje samo so sebou si ja myslim, že je to OK. A sa mi zda, že aj ja som mala takýto cyklus, troška natiahnutý. A ked som mala bolesti pri menštruacii, tak som si dala aj 6x400mg yamu v priebehu dvoch hodin a bolesti zmizli. A ešte ked som športovala, tak žiadne bolesti neboli.

Miruschik

som jeden zdravy clovek s priemernou hmotnostou ktoru som uz rok nezmenila.. nedavno cca 2mesiace dozadu som bola na preventivke a som zdrava... takze nechapem

sign

beriem ho od februara, zaciatkom roka som mala nejake problemy s menzesom, bola som u doktorky ta povedala ze vsetko je ok ze to bude hormonalnou nerozvnovahou. tak som si objednala ten yam z vitaminlife.a berem 2tbl ako je to tam napisane (2x850mg). no menzes aj tak nechodi na cas (pride sice kazdy mesiac ale v intervale 31-37 dni)a bolesti mam stale. videla som aj ten don quai ale tusim tam bolo drahe postovne a uz sa mi nechcu vyhadzovat peniaze, ked nevidim vysledky. mozno by to aj pomohlo ale som dufala ze ten yam zabere aspon trocha v niecom. tak neviem

mirka 23

sign, nie som žiadna odbornička, len som čitala veci, ked tu pisal RNG a to čo radim, mam len vyskušane na sebe.
Yamu berieš kolko? RNG radil 2g denne ak sa nemýlim, takže 2x2 tabletky (400mg) A ako dlho ho už berieš?
Inak z Čiech sa da zohnať Dong Quai za velmi super cenu (88kč), toto by sa velmi oplatilo k tomu Yamu. Predpokladam, že Yam maš zo Slovenska? Tak h maš potom dosť drahý, kedže to jedno balenie ti vydrži menej ako mesiac pri tomto davkovani.

sign

mirka, mozem sa spytat, ze ty si nejaka odbornicka? teda vsimla som si ze vela babam tu radis v tychto veciach.

a ktomu yamu...berem ho,zacala som aj pupalku a bohuzial ziadne vysledky nevidim, co ma mrzi lebo to bola asi moja posledna sanca. HAK neberem ani nechcem, takisto nemam pocit ze som velmi schudla ,mozno tak kilo, ale to preto ze v lete mi moc nechuti jest, stres tiez myslim ze nemam.

mirka 23

sign, ak ma baba problem, tak su aj ine možnosti ako umele hormony. Napr. Yam, pupalka, Dong Quai a kopu iných veci. Ale ak berieš tieto tri veci, tak ti garantujem, že problem s menštruaciou mať nebudeš a navyše ani žiadne bolesti.

mirka 23

Podla mňa mesiac nie je žiadna katastrofa.
A HAK neberieš a ani si nebrala? Alebo neschudla si velmi?
Ono ak maš rozhadzane hormony, tak vyvolavačka ti ich neda dokopy, len vyvola jednu jedinu menštruaciu a ďalši mesiac čo budeš robiť? pojdeš zas? Vyvolavačka nie je vitamin B12, že si ho pichaš bez vedlajšich učinkov v pohode do tela.

sign

mirka a mesiac vynechania je akože nič? netreba s tým nič robiť alebo čo? len čakať či dojde alebo nedojde druhý mesiac? vies niekde píšu že je to ok, niekde že to v poriadku nie je.

mirka 23

Sa vam čudujem, že po mesiaci vynechania hneď utekate na umele hormony a aj tak je to na riť.
Ono, gynekologička len robi to, čo musi, viac v jej kompetencii nebolo, len dať vyvolavačku a dovidenia.
Mirushik a to prečo maš problem s menštruaciou?