Ca vas viac uspokojuje samotny sex alebo oralik a prstovanie

AdamKrt

ewelin28:

to je ten problem, ked partnerka povie, ze to necha na partnerovi, ze nech sa snazi. Potom je tazka komunikacia :)

januskajaaa:

ta jaky lapaj, co si to dovoluje, ked ma iba 3... Musime to napravit :)

taktak

tak tak, adam je zas nadržaný! :D a zas sa vychvaľuje :D samoľúby egoista :D
no a mne sa osobne páči orál,ale chlap to ozaj musí vedieť,nie len skúšať,čo práve počul,či sa dočítal niekde ..

AdamKrt

ewelin28:

vies, ze by si mala pravdu ? Keby som bol nadrzany. Nepotrebujem sa vzrusovat z niekoho opisov...

Zaujimaju ma vsak rozne techniky pri milovani, ci uz oral, alebo klasika. Nikdy neni na skodu poducit sa nieco. Clovek uz toho viac vyskusal, ale vzdy sa da tu a tam nieco naucit, vymysliet. Pripadne to moze sluzit aj na inspiraciu pri vymyslani novych technik, ked to cloveku vnukne nejaku myslienku a napad.

Nerobim to preto, ze ma to zaujima, ale chcem potesit svoju priatelku, skusit jej urobit nieco nove.

Osobne si myslim, ze Tvoj mily nerobi nic extra, len Ty si viac citliva asi na klitorise a prezivas to intenzivne. Pre pripad, ze by tomu tak nebolo, som sa zo zvedavosti opytal, co takeho robi, ak vies popisat techniku. Ci robi napr. trenie, osmicku, kruh, vertikalny, ci horizontalny pohyb, sanie, fukanie, prerusovany podtlak, draci dych, cumlanie, pritlak jazyku a pier, jazykove trenie, ci kombinacia prstov a roztahovania, odhalenia klitorisu, striedania teplot v ustach chladnym a horucim napojom, mentolovy cuc, vyjedanie pamlskov, trenie bradou, kombinacia oralu s prstovani, oral + vibrator, jazykovy koitus, sanie malych a velkych pyskov a ich stimulacia. Vertikalna, ci horizontalna, alebo priecna, abeceda, vodny oral, atd atd...

Ako vidis, da sa to robit rozne. Clovek vie vymysliet vela postupov, ale postupne, ked ich pozna dost, tak sa to vymysla tazsie a tazsie. Som zvedavy iba preto, ci ma ozaj nieco nove... ;-)