Nizke hcg-potrat?

lillianna

Chcem sa spytat, je dobre ist po spontannom potrate v 6tt ist na vycistenie do nemocnice, alebo radsej pockat, pokial sa to same nevyplavy?
Dakujem.

isabella

moj zlaty, vdaka taky postupom ako tu prepagujes skoncil priatel mojej mamy skoro v hrobe, lebo veril takymto kktinam!!!
rapidne chudol a oni ho dopovali len nejakymi bilinkami a hovadiny mu nakecavali a daval za to velke prachy!!!
a vies co sa nakoniec stalo? skolaboval, nemohol uz ani chodit a LEKARI mu zistili rakovinu pazeraka a LEKARI ho operovali a LEKARI mu zachranili zivot, ktori mu taki experti ako ty skoro vzali svojou neodbornostou!!!

draci_zub

Radsej by som býval na strome v štýlovom domčeku, ako v nejakom byte v Petržalke. Príroda má čaro, ktoré niektorí za betónom nikdy neuvidia.

Moderné technológie sú fajn ak pomáhajú. Niektorí prítomní modernú technológiu nikdy nevideli. Biorezonancný prístroj je ovládaný aj vyhodnocovaný počítačom. Počas polhodinového vyšetrenia prístroj automaticky zistí jedy a baktérie v tele, ich množstvo a umiestnenie, stav orgánov. Metódy doktorov na SLovensku sú ako z doby kamennej, porovnal by som to púšťaniu žilou a vešteniu z kariet. Aby som im nekrivdil, počítač používajú ako zdravotnú karta obrazovku tomografu. :-)

Je fakt ze su dobri aj zli dokotori. Mladi sa snazia aby mali dost pacientov. Postarsi to maju na haku.

Priroda je fajn. Sme jej sucastou, sme zivi, potrebujeme ju. Choroby nie su sposobene nedostatkom tabletiek v zaludku. Najčastejšie sú spôsobené:
1) jedmi
2) nedostatkami vyzivy
3) (následnými) poškodeniami
A tak sa aj treba stavať k liečeniu. V anglicku su doktori plateni za to ze su ich pacienti zdravi. Ak maju chorych pacientov, zarobia malo. Ak su zdravi, zarobia vela. Je to ferove k pacientom aj k poctivym lekarom.

Je veľa prírodných vecí ktoré pomáhajú, ale odporúčal som tu už aj umelé lieky. Tieto však na Slovensku nedostať, hádajte prečo. Sú zo západnej EU alebo USA. Nerozlišujem lieky na prírodné a umelo vytvorené, iba na dobré a škodlivé. Väčšina tabletiek v slovenských lekárňach sú jedy. Ked som si bol pytat lieky ktore pouzivam ja, pozerali sa na mna ako telata, asi o nich este nepoculi.

usiko.

..lebo draci zub zije na strome, bez lekarov, bez mobilu, bez PC, bez kadejakej technologie, propaguje navrat k prirode, lebo nikoho nepotrebuje, lekarom neveri...skoda len, ze ten navrat k prirode u neho sa obmedzuje len na stravu a lekarsku starostlivost,ze? vyuzivanie modernej techniky je podla neho ok, ale co sa tyka zdravia, tak treba verit strave a zdravemu zivotnemu stylu len, ze? a potom sa cudujem, ze kopec ludi umiera, lebo k lekarovi nesli vcas, ale snazili sa liecit prirodnymi somarinami, vsak?

isabella

draci_zub, ty si odkial spadol? naco ides radit, ked ti chyba zakladny poznatok o tom, ze hladina hcg stupa sposobom kazde dva dni cca dvojnasobok az kym v takom 9 resp. 10tt nedosiahne svoj vrchol a potom moze kolisat, ale na poriadne vysokych hodnotach... nieco nad 300, resp. 400 je velmi malo na to aby to bol vrchol stupania hcg a hlavne v 5tt...

draci_zub

HCG zvykne kolísať. V závislosti od námahy či stresov. Vykašli sa na HCG, doktorov, injekcie, ultrazvuky, teóriu. Ži si svoj život. Zamysli sa iba nad tým či žiješ zdravo. O všetko ostatné sa postará príroda. Injekcie ani prístroje ti nezvýšia šance. Medicína ti naopak môže ublížiť.

isabella

hcg sa ma v priebehu kazdych dvoch dni aspon zdvojnasobit, ja som bola v 5tt v nemocnici, ked som prisla mala som 467,3, to bolo v sobotu a v pondelok ked som odchadzala som mala 1394,5... takze to rozhodne nie je ok, lekarka o tvojich hodnotach hcg urcite vie a podla toho ti pomoze, ale ja by som si uz velke nadeje na to, ze babatko prezije nerobila... je mi to velmi luto :-((((

caretta

hCG sa každým dňom raného tehotenstva výrazne zvyšuje. pokles hladiny tohoto hormónu značí, že niečo nie je v poriadku :-( rovnako na to navádza aj dôvod, prečo ti bol robený kontrolný odber po 3 dňoch, bežne sa to nerobí, skôr ak USG naznačí, že niečo nie je v poriadku