výtok pri vzrušení

mate59

pokial je výtok bez zápachu, je v poriadku,niektoré dievčatá a ženy majú opačný problém,potrebujú lubrikant.Toto sa nelieči,je to prirodzené,vekom sa môže upraviť.

LaDY:)

Čaute:) Mám podobný skoro až rovnaký problém ako vy.Pri vzrušení resp. pri sexe mám problém z výtokom,je biely a jeho moc.Neviete ako by som sa mohla tohoto problému zbaviť alebo aspoň obmedziť jeho množstvo?Vopred za radu Ďakujem.

esti

Ja som zase taka vlhka ze ma priatel niekedy neciti,ale menim polohy.A obcas aj stahujem,potom je milovanie uzasne.Vazne skusaj ine polohy a vyskusaj "JU"stahovat ale nie v kuse ale obcas.

:-)

ja-ja prieteľ ti na to povie jedine, že si super, lebo to že si vlhká a mokrá znamená, že ťa vzrušuje, takže hanbiť sa nemáš za čo, keď už budete spolu spávať a povieš mu prvýkrát, že si vlhká, tak bude celý bez seba a buď šťastná, nemusíš používať lubrikanty z obchodu, aj ja mám to šťastie, bývam mokrá až moc, ale aspoň to dobre kĺže a sex nebolí:-) pekný deň

ja_ja

no ale ja to mam dost silne...ked sa bozkavam s priatelom...proste ked som vzrusena, je priesvitny a nezapacha, ale je to neprijemne a hanbim sa za to a este som s nim nemala styk a bojim sa ako bude reagovat...vazne je to neprijemne

jarikt

ahojte BABY. ak mozem??? vytok je normalny, len ide o to aky. priesvitny a nezapachjuci je vazne to nejlepsie, co Ta moze postihnut a aj Tvojho priatela:) a cim viac tym lepsie(no to uz trocha podla svojej chuti a kazdy mame inu, ze???) ale ako pise kocka, za biely a hrudky, to uz ak sa dobre pamatam je problem a moze to byt viac veci. ak na gynde vseobecne nic, skus si dat vysetrit krv na streptokoky, chlamidie a podobne veci a moze to yt aj obycko zapal. no ale u Vas bab obycko neexistuje, lebo u Vas to moze narobit poriadne zdravotne problemy. ak mozes, ries to co najskor

aaadka

in, no ja neviem ale asi to tak naozaj ma byt, ale ja to zase nemam stale, len sem tam a myslim ze tak 1x za cyklus to je asi take obdobie kedy je to normalne,co uz narobime...

in

Aďka, mna to isté tiež trápi, u gyn. som ešte nebola...Dosť mi to prekáža, je to nepríjemné, no ten výtok mám normálne...No čítala som, že to nie je neobvyklé, asi to tak má byť, ked aj gyn. ti povedal, že všetko je ok.

aaadka

priesvitny vytok je normalny, je to nieco ako prirodzeny lubrikant ale ja mam niekedy taky biely, resp. biele hrudky a to uz myslim ze normalne nie je ak ked som s tym bola u gynekologa povedal ze mam vsetko v poriadku.Neviete co to moze byt????