Priznak tehotenstva za ako dlho?

misheliiik

tak bolieť ma nebolia,a no niečo bolo počas plodných dní ale niečo počas neplodných.. no ale vždy s kondómom no ale aj tak mám velký strach že sa niečo nejak pokazilo alebo čo.. divný pocit

isabella

misheliiik, pharmatex by mal byt taky najlepsi a myslim, ze sa nemusis bat, kondom ked praskne tak to je seriozne vidiet, inak riadne tehotenske priznaky mne osobne prisli az tak ked mi 2 tyzdne meskala menstruacia, ale to som uz ja vtedy vedela, ze som tehotna, ale dovtedy stale len pocity ako pred menstruaciou, tak sa zbytocne nestresuj, ak ta tie prsia nejak nebolia, tak sa nemas coho bat, zvacsene mozu byt ked zadrziava tvoje telo vodu, ale ak ta nebolia je vsetko ok a aj keby ta zrovna boleli, ved niektore zeny to mavaju pred menstruaciou normalne

Terra

V prvom rade nerob paniku a pouvažuj či si mala sex počas plodných dní (4 deň od poslednej menštruácie) a ako dlho ti mešká menštruácia. Príznaky tehotenstva a zväčša objavujú po cca 2 týždňoch t.j. nevoľnosť,nechuť do jedla, zvracanie,časté močenie atď. a čo sa týka prsníkov dôjde k stmavnutiu bradaviek, na prsiach sa môžu objaviť ružové a modré žily, a tiež, aj výrazné strie. Jediná vec,ktorá ťa uspokojí je urobiť si tehotenský test. Pokiaľ bude pozitívny treba zájsť ku gynekológovi.

vevericka

ved okrem kondomu teda nasad este nejaku dalsiu formu antikoncepcie, ak sa tak velmi bojis..napr spermicidny krem..

misheliiik

ja viem že je to druhá,ale tak proste mám strach.. a ne nestrachujem sa každý mesiac,len teraz sa nejako moc sledujem jednoducho lebo dúfam že nebudem..a chcem počuť nejaké rady od skúsenejších