Cysta? Ako sa prejavuje

Príspevok v téme: Cysta? Ako sa prejavuje
Netehulka

Mam taky problem. Zeby cysta?

Menzes som nemala dva mesiace, potom som nieco take dostala. Je to slabe, staci mi jeden tampon denne. Taka hneda zrazenina vychadza von. Uz 10 dni. Menzes mavam vacsinou iba 5 dni. Bolia ma neskutocne prsne zlazy a prsia su naliate, akesi vacsie. Aj krize ma viac bolia.

Aj v podbrusku ma boli. Nie cely den, ale v intervaloch. Aspon raz denne urcite.

Co je to za problem?

kikuuus

lekar mi len pred 2 tyzdnami povedal ze mi cysta zmizla sama, lenze zasa som dostala menstruaciu o 9 dni skorej, moze byt ze mi zas vznikla dalsia alebo je to nasledok este tej predtym, mam ist zas k doktorovi....

draci_zub

Stromy na dedine su ok.

Casto je lepsi mix roznych vitaminov, najlepsie ovocie a zelenina, ako jeden vitamin v hoci aj v megadavke. Vitaminy spolupracuju, a su mnohonasobne ucinnejsie ako osamote. Preto je lepsie pit umele C-cko spolu spolu s jedlom.

Vinimkou moze byt napriklad oxidacny stres, kedy sa rata okamzity objem antioxidantu. Napriklad pri ustipnuti hada treba vysoku davku C-cka, 100 gramov, aby darovalo jedu dostatok elektronov a neutralizovalo ho. Ale tu asi zbytocne prepisujem knihu o vitamine C. Radsej si ju precitajte, pisali ju odbornici :-)

draci_zub

Ide o to ci je ovocie a zelenina cerstva, alebo voskovana a drzana 3 mesiace v sklade. Ci vyrastla len tak na zahrade, alebo bolo striekane derivatmi nervovych jedov v ovocnom sade alebo zila v hydroponickom roztoku na jednom minerali. Ci ide o divoky alebo starocia pestovany druh, alebo je to nieco vyslachtene pre mechanizovany zber bez ohladu na obsah latok.

Netehulka

Na Slovensku som zvykla oberat stromy na dedine. Ci bolo to ovocie zdrave, neviem, som stale tu. :-)
Ale tak, nezdalo sa mi poniektore o nic ine ako tie, co predavaju tu. Zalezi, kde clovek kupi.

Netehulka

co sa tyka vitaminu C, ja si radsej dam grapefruit, pomaranc, jahody, cucoriedky a ine ovocie, chuti lepsie ako ten napojovy a aspon sa z toho najem. Chichi