Zima alebo Horko ?

lost

kafik

No na Sibir som chcel ist, len tak "ochutnat" tu zimu :D Tak mozeme :D
Len neviem ci najskor Sibir alebo Saharu :D

Ale mozno je ta zima lepsia, tazko povedat, ale ked sa to tak vezme, obe su velmi blizko k sebe.
Ak sa stratim v zime, tak potrebujem len teple oblecenie a aktivne zahrievanie sa. Ale ak sa stratim v horku, tak jedine co potrebujem je voda, lenze prave v horku je tej vody malo :D
Takze v zime je nepriatel mraz, a v horku dehydratacia :D (i ked aj v zime je to problem, ale relativne mensi)

To asi musi clovek zazit oba extremy na par dni aby sa dalo lepsie rozhodovat :)

jajka001_

zima, môžem sa naobliekať, založiť ohen a schovať sa pod paplon. horucavy neznasam. z kože sa nevyzlečiem.

kafe

Teplo 10 mesiacov v kuse som už zažila a je to strašná nuda, mňa to ubíjalo. Aj keď je to pohodlné, človek sa nemusí báť dažďa, či búrok cez víkend, čo si naplánujem to mám.. ale tá zmena počasia chýbala.

Takže ešte zažiť zimu 10 mesiacov v kuse a potom si vyberem, čo sa mi páčilo viac:) Len zima pri malých deckách je o hubu - kým ich oblečiem, vyzlečiem, prezlečiem.. Ale aj tak, vyberám si Sibír. Lost, ideš so mnou? :)

kafe

Teplo 10 mesiacov v kuse som už zažila a je to strašná nuda, mňa to ubíjalo. Aj keď je to pohodlné, človek sa nemusí báť dažďa, či búrok cez víkend, čo si naplánujem to mám.. ale tá zmena počasia chýbala.

Takže ešte zažiť zimu 10 mesiacov v kuse a potom si vyberem, čo sa mi páčilo viac:) Len zima pri malých deckách je o hubu - kým ich oblečiem, vyzlečiem, prezlečiem.. Ale aj tak, vyberám si Sibír. Lost, ideš so mnou? :)

dobra vila

No, otazku si mal polozit skor zima alebo leto, lebo Saharu ani Sibir by nik nechcel, priznajme si :P.

Odjkaziva som mala rada jesen a zimu, takze povedzme ze u mna vyhrava SIBIR :).

Nikdy som nechapala, co ludia zeru na tychto nehorazne tazko unosnych teplotach, ked clovek odpadava uz aj z nicnerobenia :P a najma, ked mas makat a sediet v praci... omnoho tazsie sa to znasa... atd...negativ pre leto by som vedela menovat po desiatkach, kym na zimu nie...takze viva winter :)